ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: نتایج دانشگاه آزاد 1391:ورودی 91 دانشگاه علوم و تحقیقات تهران در اینجا{با همکلاسی تون
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
نتایج دانشگاه آزاد 1391:ورودی 91 دانشگاه علوم و تحقیقات تهران در اینجا{با همکلاسی تون از همین الان}

قبولی علوم و تحقیقات تهران فقط در این تاپیک

بیشتر با هم آشنا شوید...
من قبول نشدم
رتبه در انتخاب 170
رتبه آخرين نفر انتخاب اول 55

علوم و تحقيقات برنامه ريزي شهري

نمره كل 5835
نمره آخرين نفر انتخاب اول 6605
من توی تکمیل ظرفیت قبول میشم؟
اگه قبول شم کجا قبول می شم؟
تبریک به همه قبولی ها41
از دوستانی که علوم تحقیقات قبول شدن اگه کسی هست که قصد رفتن نداشته باشه لطفا اعلام کنه3 من رتبه ام یکی بیشتر از آخرین رتبه آخرین نفر انتخاب اول شده و هیچ تصوری ندارم که آیا امکان داره توی تکیمیل ظرفیت قبول بشم یا نه! کسی تجربه مشابه در سالهای گذشته نداشته؟ ضمنا دوستانی که قبلا قبول شدن اگه اطلاعات در مورد کل هزینه اش بدن ممنون میشم.
سلام.حقیقتش من که دست گرمی رفته بودم سر جلسه و کلا آزمون عملی یه سازمان فضایی کشیدم اومدم بیرون.موندم چجوری قبول کردن مارو.الانم نمیدونم برم یا نرم.ولی احتمال زیاد نرم علوم تحقیقات.شما برو جای ما3
سلام منم زنجان را زده بودم رتبه اخرین نفر 27 بود ولی رتبه من 36 شد به نظر شما من شانس قبولی توامتحان طراحی شسهری دارم یا نهر بدشانسی پارسال تا رتبه 36 برداشت نمی دونم شانس من بدبخت امسال چی شد تازه می گن باید تکمیل طرفیت هم باید خودمون انتخاب شهر کنیم
سلام منم علوم تحقیقات زده بودم
رتبم شده 297
نمرم هم شده 5204
می خواستم ببینم تکمیل ظرفیت جایی قبول میشم یا نه؟کجا؟؟
salam man ghabul shodam ama khodaro shokr sarasari tehran avordam va nemiram
منم قبول شدم
برنامه ریزی شهری و منطقه ای تهران
113113113
(۱۳۹۱-۶-۲۱، ۰۸:۰۲ صبح)s1s2s3 نوشته است: [ -> ]سلام منم زنجان را زده بودم رتبه اخرین نفر 27 بود ولی رتبه من 36 شد به نظر شما من شانس قبولی توامتحان طراحی شسهری دارم یا نهر بدشانسی پارسال تا رتبه 36 برداشت نمی دونم شانس من بدبخت امسال چی شد تازه می گن باید تکمیل طرفیت هم باید خودمون انتخاب شهر کنیم

سلام لطفا در تاپیک مربوط به واحد زنجان قبولی یا عدم قبولی خود را درج کنید

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost
(۱۳۹۱-۶-۲۱، ۰۷:۵۲ صبح)zolatan نوشته است: [ -> ]سلام.حقیقتش من که دست گرمی رفته بودم سر جلسه و کلا آزمون عملی یه سازمان فضایی کشیدم اومدم بیرون.موندم چجوری قبول کردن مارو.الانم نمیدونم برم یا نرم.ولی احتمال زیاد نرم علوم تحقیقات.شما برو جای ما3

يه چيزي ميفرماييدا!!!!!!!!!!!!!!!!
منم دانشگاه تهران قبول شده بودم همين صحبت رو ميکردم
اما واقعا خوش به حالتون انشاالله موفق باشيد
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5