ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: چرا کاربران ایران شهرساز نسبت به اطلاع رسانی بی میل اند
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
چرا کاربران ایران شهرساز نسبت به اطلاع رسانی بی میل اند واقعا چرا اصلا چرا کسی نمییاد بگه که مثلا من سراسری قبول شدم و فلان دانشگاه ازاد نمیرم این خیلی میتونه تو انتخاب رشته به بچه ها کمک کنه ولی متاسفانه یک عده که نیازهای خودشون برطرف شد دیگه سایت را ول میکنند و جواب کسی را نمیدند من الان خودم این هفته کلا پیگیر تکمیل ظرفیت بودم و هر اطلاعی که به دستم میرسید در اختیار دوستان قرار دادم و میتونستم این اطلاعات را هم ندم ولی وجدانم قبول نمیکرد چون من به این سایت و اای دهقان مدیونم اگر این سایت نبود چونه میتوانستم در اولین سال تجربه کنکورم رتبه هزار سراسری ورتبه سی و شش ازاد را بیارم امیدوارم دوستان این چیزها یادشان بماند ما اگه اطلاع رسانی خوب کنیم شاید اکثرمون تکمیل ظرفیت قبول بشیم
به خاطر فعالیت مفیدتون از شما متشکریم . به نظر منم برخی اعضا الان که باید باشند و کمک کنند به بچه ها نیستند ، حتی به قول شما تکلیف وضعیت سراسری یا آزادشونو مشخص نکردن ! که این واقعا جای تامل داره که فردی الان بهترین موقعیت رو توی سراسری ( نسبت به آزاد ) به دست اورده ولی باز هم مشخص نمی کنه که آزاد نمیاد تا دیگران بتونند روی قضیه تکمیل ظرفیت آزاد برنامه ریزی کنند و تصمیم واضح تری بگیرند .
از طرف دیگه هم میشه به کسایی الان نیستند حق داد که رفتند و درگیر مسائل خوابگاه و دانشگاه شدند و الان سرشون شلوغه ، ولی باز هم قضیه واضح تر کردن موقعیتشون در دانشگاه آزاد رو توجیح نمی کنه .68
واقعا اکثر تصمیمات مهم دقیقه 90 انجام میشه چونکه عدم همکاری وجود داره و عدم اطلاع رسانی و بعضی مواقع هم متضرر میشیم . ولی براتون آرزوی موفقیت داریم .