ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: مدرسان شریف ؟؟؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
بچه ها من ترم 8 شهرسازی هستم میخوام برا آزمون های آزمایشی ارشد(طراحی شهری) ثبت نام کنم اما نمیدونم آزمون های مدرسان شریف استاندارده یا نه؟کسی اطلاعی از بسته های آموزشی و آزمون هاش داره؟لطفا کمکم کنین
یکی از دوستان من برای کنکور 91 آزمونهای مدرسان شریف رو ثبت نام کرده بود اما اصلا راضی نبود میگفت خیلی تو ارسال جزوه ها اذیت می کنند مثلا منابع یه آزمون چند وقت بعد آزمون به دستش میرسید که دیگه فایده ای نداشت و کلا میگفت شاکی زیاد داشته این موسسه
ویرایش بدلیل تبلیغ:

اما از مدرسان تعریفی نشنیدم22
به نظر من زیاد درگیر اسم موسسه نباشید. سعی کنید هرجا رو ثبت نام می کنید با برنامه درسیش جلو برین.1
سلام
یکی از دوستان من که شرکت میکردراضی نبود

(۱۳۹۱-۷-۵، ۱۱:۳۱ صبح)haleh-seven نوشته است: [ -> ]سلام
بچه ها من ترم 8 شهرسازی هستم میخوام برا آزمون های آزمایشی ارشد(طراحی شهری) ثبت نام کنم اما نمیدونم آزمون های مدرسان شریف استاندارده یا نه؟کسی اطلاعی از بسته های آموزشی و آزمون هاش داره؟لطفا کمکم کنین
من شرکت کردم.اصلا خوب نبود.اگه وقت داشتم ازشون شکایت میکردم حتی!
هم غیر استاندارد,هم بی برنامه,هم بی مسئوليت!
(۱۳۹۱-۷-۵، ۰۳:۵۹ عصر)FaTyJo0oN نوشته است: [ -> ]به نظر من زیاد درگیر اسم موسسه نباشید. سعی کنید هرجا رو ثبت نام می کنید با برنامه درسیش جلو برین.1

آخه این جور که گفتن منابع آزمون دیر میرسیده به دستشون،اینجوری با برنامه نمیشه جلو رفت که2
بچه ها مرسی که راهنماییم کردین از آموزشگاههای دیگه هم اطلاع دارین؟مثل ماهان یا اکسین؟
پارسه شنیدم خوبه اما طراحی شهری رو پوشش نمیده
من تعریف ازمونهای پارسه رو شنیدم به خاطر جامعه ی آماری بالایی که داره!!
من هم بودم، اصلن به هیچ مسلمونی سفارشش نمیکنم!78
دوستان اصلا به هیج وجه شرکت نکنید یکی از مزخرفترین موسسه ها در زمینه شهرسازی هست .....
من خودم هیچ موسسه ای شرکت نکردم ولی از حال و روزش کاملا خبر دارم :!!
فقط همت خودتون رو بچسبید !! فقط تلاش خودتون !!!

ویرایش : تبلیغ
صفحه‌ها: 1 2