ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: اطلاعیه جدید درباره آزمون استخدامی شهرداری ها
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
ضمن‌ آرزوي‌ موفقيت‌ براي‌ خواهران‌ و برادران‌ داوطلبي‌ كه‌ درآزمون‌ استخدامي سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشوردر‌ سال 1391ثبت‌ نام‌ نموده‌ اند، بدين‌ وسيله‌ به‌اطلاع‌ مي‌رساند آزمون در صبح و عصر روز جمعه 28/7/91 در17 شهرستان (به شرح جدول شماره 1) برگزار خواهد شد.كارتهاي شركت در آزمون براي كليه داوطلبان از روز سه شنبه 25/7/1390 براساس‌ مندرجات‌ بند « الف‌» اين‌ اطلاعيه‌ بر روي سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی
www.sanjesh.org
قرار مي‌گيرد و داوطلبان پس از پرينت كارت شركت در آزمون، در صورت وجودنقص احتمالي مي‌بايستي "مطابق بند «ب» اين اطلاعيه" به حوزه هاي رفع نقص كارت مندرج در جدول شماره 2 مراجعه نمايند.

دو جدول هم ضمیمه شده که می تونید در سایت سازمان سنجش مطالعه کنید .
کارت شرکت در آزمون هم اومد ولی من نتونستم دانلود کنم 2. پیغام داوطلب یافت نشد می نویسه 102102 حالا چیکار کنم؟؟؟22
وااسه منم همین جوریه......نمیدونم چرااااااااااااااااااا
(۱۳۹۱-۷-۲۵، ۰۳:۳۷ عصر)hani designer نوشته است: [ -> ]وااسه منم همین جوریه......نمیدونم چرااااااااااااااااااا

برای بقیه شرکت کننده ها هم اینجوری بوده ؟ یا تونستن کارتشونو دانلود کنند؟؟؟
من و یکی از دوستانم هم نتونستیم کارت رو بگیریم2
دوباره امتحان کنید یا با مرور گر دیگه ای وارد بشید برخی از دوستان که آزمون مجدد بودند کارت رو دریافت کردند
سلام.منم نتونستم دانلود كنم..........2
آخه خیلی عجیبه الان در شهر همدان 4 تا داوطلبو خبر دارم که نتونستن دانلود کنند و براشون این پیغام رو می نویسه که : داوطلب مورد نظر یافت نشد!!!!!!!!!!
من حتی پرینت کارت قبلیم و کدهای رهگیری هم دارم اما الان این سیستم طوری نشون میده انگار که ما آزمون قبلی نبودیم !!!!!
Barge Rahnana Shahrdari 91
دفترچه راهنمای آزمون
در سایت سنجش دو قسمت، در قسمت اول برای کسایی که آزمون جدید و دومی آزمون مجدد هستند آماده شده
واسه منم همینو می نویسه :(((
برای من پیغامی تحت این عنوان میده : عدم تطابق رشته ی شغلی با محل مورد تقاضانامه. وقتی هم میام کد شهر مورد تقاضا رو عوض میکنم، قبول نمیکنه . نمیدونم مشکل چیه :huh:
صفحه‌ها: 1 2 3 4