ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: نظرسنجی:انجمن اسکیس(شهرسازی و معماری) بله یاخیر...
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
با نظر یکی از کاربران بر اینکه سایتی جدا برای اسکیس زده شود و رتبه های یک رقمی در آن فعالیت کنند و فعالیت آن فقط اسکیس شهرسازی و معماری باشد.

شما با زدن چنین سایتی موافقید یا نه؟

نظر خود را در نظرسنجی بزارید یا در همین تاپیک اعلام کنید....
لطفا رای خود را در اولین بازدید بزارید
در صورت موافقت دامنه ای مناسب با اسکیس خریداری میشود و انجمنی جدا و تخصصی افتتاح خواهد شد.
سلام

پیشنهاد می کنم علاوه بر حضور رتبه های تک رقمی ، از اساتید صاحب سبک

در این حوزه نیز دعوت به عمل آید.

با تشکر
(۱۳۹۱-۹-۲۹، ۰۴:۲۸ عصر)century21 نوشته است: [ -> ]سلام

پیشنهاد می کنم علاوه بر حضور رتبه های تک رقمی ، از اساتید صاحب سبک

در این حوزه نیز دعوت به عمل آید.

با تشکر
سلام تشکر از شما
حتما از اساتید هم دعوت میشود.
البته اساتید بزرگ اسکیس قبلا هم اعلام آمادگی کرده بودند ولی بدلایلی سایت همکاری نکرد.
ممنون خیلی عالی میشه متشکرم 113
ولی من مخالفم !!!!!؟؟؟؟؟ ...
686868
دلایل خیلی زیادی وجود داره که این موضوع نباید از سایت جدا بشه و این کار که موضوع اسکیس رو از سایت جدا کنیم با پیشرفت و آینده سایت منافات داره 68و من به عنوان یه عضو کوچیکی از سایت این حق رو به خودم میدم که با این کار مخالفت کنم26 به دوستان و مهندسین عزیز هم میگم که بیشتر تامل کنن و با دور اندیشی نظر بدن 262626

پیشنهاد: 113به نظر من اگه یه تالار اختصاصی در سایت ایجاد بشه که به موضوع اسکیس معماری و شهر سازی بپردازه خیلی میتونه به ترقی و پیشرفت سایت کمک کنه1 تا اینکه یه انجمن دیگه ایجاد بشه2
(۱۳۹۱-۹-۳۰، ۰۱:۱۶ عصر)javad4050 نوشته است: [ -> ]دلایل خیلی زیادی وجود داره که این موضوع نباید از سایت جدا بشه و این کار که موضوع اسکیس رو از سایت جدا کنیم با پیشرفت و آینده سایت منافات داره 68و من به عنوان یه عضو کوچیکی از سایت این حق رو به خودم میدم که با این کار مخالفت کنم26 به دوستان و مهندسین عزیز هم میگم که بیشتر تامل کنن و با دور اندیشی نظر بدن 262626

پیشنهاد: 113به نظر من اگه یه تالار اختصاصی در سایت ایجاد بشه که به موضوع اسکیس معماری و شهر سازی بپردازه خیلی میتونه به ترقی و پیشرفت سایت کمک کنه1 تا اینکه یه انجمن دیگه ایجاد بشه2

سلام و تشکر بابت نظر شما
اصلا بحث جدایی نیست همانطور که معماری جدا نشد با زدن سایت ایران معمار
فقط بحث تدریس آنلاین اسکیس و بحث هایی در مورد اسکیس شهرسازی و معماری و اینکه همه بحث ها فقط اسکیس باشد.
اگر موفق نبود بسته خواهد شد.
سایت همه موفقیت خود را با اعضا جشن خواهد گرفت و با نظر اکثریت اهداف را پیگیری میکند.
باز هم منتظر پیشنهاد و انتقادات شما هستیم.
لطفا در اولین بازدید در نظرسنجی شرکت کنید
عالیه [تصویر:  113.gif]
صفحه‌ها: 1 2