ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: همه مشکلات سایت تازه تاسیس اسکیس را بیان کنید تا امروز همه را رفع کنیم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
سلام لطفا همه مشکلات سایت تازه تاسیس اسکیس را بیان کنید تا امروز همه را رفع کنیم.
تشکر از شما
مشکل 1:
ساخت همه انجمن ها طبق سایت مرحله دوم
مشکل 2:
عضویت های جدید با نام کاربری سایت مرحله دوم درآیند
لطفا مشکلات احتمالی دیگر را بیان کنید.
اگه سیستم نشون دادن داشتن پیام خصوصی مثل قبل بشه بهتره چون اینجوری بدون رفرش کردن متوجه داشتن پیام خصوصی نمیشیم ولی قبلا اینجوری نبود..
ی مشکل دیگه هم ساعت ها هستند که الان ساعت 4:10 نشون میدن..البته خیلی مشکل اساسی نیست :)
اطلاع رسانی برای جذب کاربران قبلی بشه! شاید بعضی از بچه ها خبر دار نشده باشن.
(۱۳۹۲-۳-۱۴، ۰۹:۴۰ صبح)sas.mmt نوشته است: [ -> ]اگه سیستم نشون دادن داشتن پیام خصوصی مثل قبل بشه بهتره چون اینجوری بدون رفرش کردن متوجه داشتن پیام خصوصی نمیشیم ولی قبلا اینجوری نبود..
ی مشکل دیگه هم ساعت ها هستند که الان ساعت 4:10 نشون میدن..البته خیلی مشکل اساسی نیست :)
سلام تشکر از شما
انجام شد.
مشکل 1:
ساخت همه انجمن ها طبق سایت مرحله دوم ==>>انجام شد.
لطفا وقت را از دست ندهید و سایت را همراهی کنید.
(۱۳۹۲-۳-۱۴، ۰۹:۵۲ صبح)Brightness نوشته است: [ -> ]اطلاع رسانی برای جذب کاربران قبلی بشه! شاید بعضی از بچه ها خبر دار نشده باشن.
سلام به مرور امروز اضافه میشوند و در صفحه اصلی سایت مرحله دوم هم الان اطلاعیه میزارم.
مهندس دهقان، همه ی تالارها ایجاد نشده .
مثلاً توی موضوع مقالات برنامه ریزی، ما دو تالار موضوعات درجه 1 و موضوعات درجه 2 داشتیم.

همینجا اعلام کنم که چه تالارهایی باید ساخته بشه؟
من یه پیشنهادی دارم
توی هر کارگروه یه تقسیم کار داشته باشیم که کسی موضوع تکراری ارسال نکنه
هریک از شما ، در ارسال مقالات و خلاصه ها یک یا دو موضوع را برعهده بگیرید.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7