ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: آلبوم تمرین های sas.mmt
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام. این آلبوم تمرینات پرزانته ی شما مهندس sas.mmt است. از این پس تمرینات خود را در این تاپیک برای کرکسیون ارسال کنید.
موفق باشید.
تمرین 3 آماده سازی..جالب نشده ولی خب از هیچی بهتره..:)
خوب شده عزیزم
چرا استرس داری؟؟؟
تو خوبه که سرعتت بالاست
البته اینو از کارات حدس میزنم
مرسی سوره جان خیلی تر و تمیز درنیومده سرعت هم راستشو بخوای هیچوقت ی سره نشستم کارو انجام بدم ببینم چقد وقت میگیره ی دفه سازمان فضایی میکشم بعد میرم سر یکار دیگه  فرداش شبکه ارتباطی میکشم..اینجوریییی:D
کارهات خیلی قشنگه و خوب و  از روی مهرته.ولی من چیز زیادی از آماده سازی و محاسبه نمیدونم.خواهشا یه ذره کمکم کن.
:huh:
(۱۳۹۲-۴-۱، ۰۲:۴۸ عصر)miryama نوشته است: [ -> ]کارهات خیلی قشنگه و خوب و  از روی مهرته.ولی من چیز زیادی از آماده سازی و محاسبه نمیدونم.خواهشا یه ذره کمکم کن.
ممنون دوست عزیز..مطالب سایت رو مطالعه کنید و نمونه کارها رو ببینید سوالی داشتید در خدمتیم..
(۱۳۹۲-۴-۱، ۰۲:۴۸ عصر)miryama نوشته است: [ -> ]کارهات خیلی قشنگه و خوب و  از روی مهرته.ولی من چیز زیادی از آماده سازی و محاسبه نمیدونم.خواهشا یه ذره کمکم کن.
سلام مهندس. لطفاً سوالت خودتون رو در این قسمت مطرح کنید. تا جایی که دوستان بلد باشند، راهنمایی خواهند کرد :
http://iransketch.ir/shahrsazi/forumdisplay.php?fid=18