ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: موفقیت بزرگ ایران شهرساز و نتایج درخشان گرایش طراحی شهری و تشکر ویژه از مدیر آزمون
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
روزی که استارت آزمون های مرحله دوم را زدیم این روز را پیش بینی نمی کردیم ولی شد.
مهندس urban 98 شروع کرد و با 10 داوطلب کار خود را شروع کردیم و امروز نتایج درخشان آن را می بینیم و به خود می بالیم و از زحمات بی دریغ و بی چشمداشت مهندس urban 98 تشکر و قدردانی می کنیم.
1-مهندس abcdefghijklm >> رتبه مرحله اول 17 >>>رتبه مرحله دوم 6>>قبولی روزانه دانشگاه تهران در گرایش طراحی شهری(کسب رتبه 1 رقمی)
2-مهندس m.noori>> رتبه مرحله اول 38 >>>رتبه مرحله دوم 14>>قبولی روزانه شهید بهشتی در گرایش طراحی شهری(انتخاب اول در انتخاب رشته)
3-مهندس f.j >> رتبه مرحله اول 141 >>>قبولی روزانه علم و صنعت در گرایش طراحی شهری
4-مهندس matata68>> رتبه مرحله اول 136>>>قبولی روزانه علم و صنعت در گرایش طراحی شهری
5-مهندس forough.r>> رتبه مرحله اول 108 >>>قبولی روزانه یزد در گرایش طراحی شهری

این کارنامه 5 داوطلب می باشد و هنوز اطلاعی از بقیه نداریم.
باز هم از مهندس urban 98 تشکر میکنم که کاری نشدنی را با همت و تلاش و پشتکار شدنی کردند و با هزینه بسیار کم (متوسط 5 هزار تومان برای 8 آزمون و کرکسیون) ما را مدیون کردند.
با تشکر
همین الان در آزمون های ایران شهرساز ثبت نام کنید:
از طریق لینک زیر واریز و ثبت نام خود را در کمتر از 1 دقیقه قطعی کنید.
https://zarinp.al/iranshahrsaz
گرایش برنامه ریزی 15000 تومان

گرایش طراحی شهری 15000 تومان
خبر قبولی یک داوطلب دیگر:
1-مهندس neg1nkalhor>> رتبه مرحله اول 324>>>قبولی روزانه هنر اصفهان در گرایش برنامه ریزی شهری
ابتدا تبریک مجدد به بچهای طراحی شهری و مهندس urban 98 که واقعن گل کاشتن امسال
البته دوستان برنامه ریزی شهری هم نتایج بسیار خوبی کسب کرده اند از جمله مهندس عطایی تربیت مدرس و مهندس اسدی دانشگاه تهران که جا داره همین جا به این دوستان هم تبریک بگم از مهندس دهقان به خاطر فراهم کردن این فضا تشکر میکنم
با تشکر از همه دوستان.انشاا... کارنامه آزمون که اومد درصد ها و کارنامه رو بچه ها میذارن تا نتیجه گیری خوبی بتونیم انجام بدیم.با 
آرزوی موفقیت های بیشتر ایرانشهرساز
سلام مهندس . مطمئن هستین رتبه مهندس abcdefghijklm  رو درست زدید؟ من دوست نزدیکم رتبش هفده شده !!!
بله مهندس ایشون مرحله اول  هم همین رتبه را گفتند.احتمالا ایشان همان دوست شما هستند.
مژده جزوه ایشون هم منتشر شد:
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...2#pid68222