ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: شهر و کودک
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
قسمت اول
حجم حدود 50 مگابایت

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

تشکر مهندس ارزانی
قسمت دوم
حجم حدود 80 مگابایت

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

قسمت سوم
حجم حدود 40 مگابایت

قسمت چهارم
حجم حدود 45 مگابایت

قسمت پنجم
حجم حدود 45 مگابایت

قسمت ششم
حجم حدود 40 مگابایت

با عرض سلام خدمت مهندس ارزانی گرامی

با نهایت تشکر از ارسال های خوب تان ، بخاطر بالا بودن حجم فایل ها و احیانا بروز مشکلات احتمالی در هنگام دریافت اگر امکان دارد مختصر توضیحی درباره فایل ها داشته باشید.

با تشکر ، موفق باشید
یک سری پاورپوینت و مقاله ایرانی و خارجی در زمینه کودک هست و ارتباطش با شهر که برای کسی که علاقه منده مفیده
حجم حدود 7 مگابایت

با عرض سلام خدمت دوست خوبمان جناب مهندس ارزانی گرامی

یه خواهش دارم مهندس جان ، زحمت آپلود این فایل های حجیم را در این تایپک کشیدید دست شما درد نکنه ، قسمت اول را که موفق به دانلود شده بودم ، امروز قصد دانلود بقیه را داشتم و متاسفانه قسمت دوم تا 46 درصد که شد دانلود متوقف شد ، در این سایت نمیشه فایل های حجیم را براحتی دانلود کرد و امکان ادامه دانلود در صورت قطعی ارتباط هم میسر نیست.

لطف کنید در ارسالهای بعدی که موضوعات جدید برای سایت دارید فایل ها را پارت بندی کنید و تا جایی که برای شما امکانش هست فایل ها را کوچکتر و خوردترش کنید ، برای همین مسئله است که خودم یک فایل مثلا 20 مگابایتی رو به پارت های 3 مگابایتی ریزشون می کنم که دوستان در یک دریافت کاملا موفق بشوند و از این طریق جبران اون قطعی های احتمالی دانلود را خواهیم کرد.

با تشکر از شما و تمامی ارسالهای خوبتان ، موفق باشید