ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: پردیس البرز دانشگاه تهران و پردیس تربیت مدرس ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان

کسی اینجا هست که این دانشگاه ها پردیس تهران البرز - پردیس تربیت مدرس - پردیس دانشگاه تهران کیش باشه؟

لطفا توضیح بدید این پردیسها خوبن یا نه؟ اساتید خوبن؟
شهریه اش چه طوره ؟
به نظرتون کدوم یکی از این پردیسها بهتره؟
ممنون
من پردیس دانشگاه تهران برای کیش را خبر دارم.اکثرا استادای دانشگاه تهرانه و اگه از لحاظ هزینه ای مشکل نداشته باشید خوبه.چند تا از دوستام اونجا بودن و راضی بودن.
(۱۳۹۳-۲-۲۲، ۰۵:۳۴ عصر)sasan_arzani نوشته است: [ -> ]من پردیس دانشگاه تهران برای کیش را خبر دارم.اکثرا استادای دانشگاه تهرانه و اگه از لحاظ هزینه ای مشکل نداشته باشید خوبه.چند تا از دوستام اونجا بودن و راضی بودن.

خیلی ممنون از راهنماییتون
خوااااهشا اگه کسی رو پردیس تربیت مدرس یا البرز میشناسید لطفا ایمیلشون بدین چندتا سوال دارم
تربیت مدرس اولین سالشه که طرا حی شهری بر میداره .... کسی تا حالا با مدرک بین الملل برای کار به مشکل بر نخورده ؟ این مدرک به اندازه مدرک دولتی ارزش دلرهه واسه ادامه تحصیل و.... ؟
کسی می دونه کلاسهای پردیس مدرس تو خود دانشگاهست یا نه؟تاریخ ثبت نامش با روزانه شبانه فرق داره؟
در تهران واحد کیش ؛ مدرکی که به فارغ التحصیلان ارائه میشه ، مدرک چی هست ؟ پردیس ؟ [img]/images/smilies/sheklak/29.gif[/img] پس با این حساب بازم ارزشی نداره آیا؟