ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: موضوعای زیادی رو بررسی کردم ولی این مورد تکراری رو نه..حتی فکرشم نمی کردم تکراری بیاد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
پیام یک عضو:
آزمون مرحله دوم برنامه ریزی شهری 93:
از نظر روحی بهم ریختم، موضوعای زیادی رو بررسی کردم ولی این مورد تکراری رو نه..حتی فکرشم نمی کردم تکراری بیاد
سوال آسونی بود منتها من به شخصه گند زدم رفت.حالا کلیم وقت کم آوردم.
کاملا مشخصه یکی از مهمترین مباحث واسه برنامهریزی آماده سازیه!!! به خصوص مبحث توسعه پایدار! ئدقیقا کسایی که کنکور دارن میدو.نن باید طرح 5 رو خوب کار کنند نمیدونم چرا عزیزان روی این مبحث خوب کار نکرده بودند؟؟
من خودم شخصا فک نمیکردم سوال تکراری بدن ... واقعا انتظار بیشتری داشتیم .
واقعا هدفشون از این کارا چیه . مرحله اول که سوالای آبکی دادن و درصد خیلیاااا که فقط در حد روزنامه وار و خلاصه خونده بودن درصد بالا آوردن .
مرحله دوم هم با این سوال تکراری ،
اگه یه سوال بهتر میدادن فقط کسانی که خوب خونده بودن می تونستن بیان بالا .
اما با همین سوال هم خیلی از داوطلبا همون دقایق اول رفع زحمت کردن :))
(۱۳۹۳-۳-۳۱، ۱۰:۴۹ عصر)najme نوشته است: [ -> ]من خودم شخصا فک نمیکردم سوال تکراری بدن ... واقعا انتظار بیشتری داشتیم .
واقعا هدفشون از این کارا چیه . مرحله اول که سوالای آبکی دادن و درصد خیلیاااا که فقط در حد روزنامه وار و خلاصه خونده بودن درصد بالا آوردن .
مرحله دوم هم با این سوال تکراری ،
اگه یه سوال بهتر میدادن فقط کسانی که خوب خونده بودن می تونستن بیان بالا .
اما با همین سوال هم خیلی از داوطلبا همون دقایق اول رفع زحمت کردن :))
موافقم باهات شدیدا...
سلام من شنیدم چون سوالای برنامه ریزی لو رفته بوده روز قبلش مجبور شدن سوالارو عوض کنن برای همین سوالا عجیب غریب شده!!!!
(۱۳۹۳-۴-۱، ۱۰:۱۹ عصر)targol.s نوشته است: [ -> ]سلام من شنیدم چون سوالای برنامه ریزی لو رفته بوده روز قبلش مجبور شدن سوالارو عوض کنن برای همین سوالا عجیب غریب شده!!!!

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی سوالا چی میتونسته باشه؟؟؟؟؟؟؟