ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: اولین دوره مسابقه وبلاگ برتر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
دوستان و مهندسین گرامی
...
لطفا تا ساعت 8 امشب از وبلاگ هاى ساخته شده بازديدکنيد و بهترين وبلاگ رو از نظر خودتون معرفى کنيد

http://urbanblog.ir/
ممنون ک در انتخاب بهترين وبلاگ با ما همکارى ميکنيد....
من هنوز خیلی متوجه معنی "بهترین" نشدم که این بهترین در چه زمینه ای هست و آیا اصلاً مقایسه وبلاگهایی که در زمینه های متفاوتی ساخته شدند با یکدیگر محلی از اعراب داره یا خیر؟
پس در عین متوجه نشدن انتخاب اولم Brightness هست با تقدیر ویژه از "من یک شهرسازم"، "ورزش" و "الی و امی شهرساز". بخصوص وبلاگ "ورزش" که زحمت زیادی هم برای قالب، موزیک و محتواش کشیده بود.
(۱۳۹۳-۴-۳۰، ۰۹:۴۷ عصر)'Masih' نوشته است: [ -> ]من هنوز خیلی متوجه معنی "بهترین" نشدم که این بهترین در چه زمینه ای هست و آیا اصلاً مقایسه وبلاگهایی که در زمینه های متفاوتی ساخته شدند با یکدیگر محلی از اعراب داره یا خیر؟
پس در عین متوجه نشدن انتخاب اولم Brightness هست با تقدیر ویژه از "من یک شهرسازم"، "ورزش" و "الی و امی شهرساز". بخصوص وبلاگ "ورزش" که زحمت زیادی هم برای قالب، موزیک و محتواش کشیده بود.

تشکر لطفا در نظرسنجی که در هدر سایت گذاشته شده رای به بهترین وبلاگ دهید مدت نظر سنجی 24 ساعت می باشد
سلام.
جایزش چیه؟
بهتره برنده رو بذارید بر اساس تعداد بازدید وبلاگ.

.
(۱۳۹۳-۴-۳۰، ۱۰:۵۳ عصر)'majids' نوشته است: [ -> ]سلام.
جایزش چیه؟
بهتره برنده رو بذارید بر اساس تعداد بازدید وبلاگ.

.

1 جلد کتاب نفیس 1000 تست تالیفی ارشد (برنامه ریزی یا طراحی)همراه با ارسال پستی رایگان
و درج در فصل نامه ششم و هفتم و هشتم