ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: موزه مردم شناسی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
 من مطالعات موزه مردم شناسی لازم دارم لطفا اگر دارید تو قسمت فروشگاه بگذارید 
چراااا من اینو خردم نمیتونم دانلود کنم؟اصلن از کجا باد دانلود کنم هیچ لینکی برای من نیستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
من اینو خریدم ولی نمیتونم دانلود کنمم لطفا جواب بدبن:(((((((((((((((((((((
فایلی در ارسال نخست نیست!چطور خرید کردید؟
(۱۳۹۴-۱-۱۵، ۱۱:۱۱ عصر)AliReza نوشته است: [ -> ]فایلی در ارسال نخست نیست!چطور خرید کردید؟

سلام آقای مهندس دهقان

لطفا بررسی کنید این دوست محترم عضویت ویژه ساعتی تهیه کردند . این درخواست در انجمن vip داده شده و برخی دوستان ممکن فکر کنند در تمامی تایپک های این انجمن حتما فایلی برای دریافت وجود داره .
اگر اعضای سایت محبت کنند درخواست های خودشان را در انجمن های مربوطه اعلام کنند ، این نوع مسائل برای سایر اعضای تازه وارد به سایت پیش نخواهد آمد.

با تشکر
(۱۳۹۴-۱-۱۶، ۰۸:۳۹ صبح)atelieahjam نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۴-۱-۱۵، ۱۱:۱۱ عصر)AliReza نوشته است: [ -> ]فایلی در ارسال نخست نیست!چطور خرید کردید؟

سلام آقای مهندس دهقان

لطفا بررسی کنید این دوست محترم عضویت ویژه ساعتی تهیه کردند . این درخواست در انجمن vip داده شده و برخی دوستان ممکن فکر کنند در تمامی تایپک های این انجمن حتما فایلی برای دریافت وجود داره .
اگر اعضای سایت محبت کنند درخواست های خودشان را در انجمن های مربوطه اعلام کنند ، این نوع مسائل برای سایر اعضای تازه وارد به سایت پیش نخواهد آمد.

با تشکر

سلام و تشکر. تاپیک به تالار درخواست ها منتقل شد.
(۱۳۹۴-۱-۱۵، ۱۰:۵۶ عصر)shimshim3 نوشته است: [ -> ]من اینو خریدم ولی نمیتونم دانلود کنمم لطفا جواب بدبن:(((((((((((((((((((((
سلام دوست عزیز. وقتی قصد خرید فایلی را دارید،به دقت پست های ارسال شده رو مطالعه کنید،به حجم فایل ارسالی و مشخصات پروژه که اگر احیاناً در آن ذکر شده دقت فرمائید تا مشکلاتی اینچنین پیش نیاد.