ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: من اصلا انتتظار مجاز شدن نداشتم ولی دیشب متوجه شدم مجاز شدم با رتبه 1830 طراحی شهری
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
پیام یک داوطلب:
باسلام و عرض خسته نباشید .

من اصلا انتتظار مجاز شدن نداشتم ولی دیشب متوجه شدم مجاز شدم با رتبه 1830 طراحی شهری اصلا بنظرتون ارزش داره مرحله دوم شرکت کنم . لطفا جواب سوالم رو بدید . با تشکر فراوان
به هیچ وجه........!
(۱۳۹۴-۲-۲۳، ۰۸:۰۲ صبح)AliReza نوشته است: [ -> ]پیام یک داوطلب:

من اصلا انتتظار مجاز شدن نداشتم ولی دیشب متوجه شدم مجاز شدم با رتبه 1830 طراحی شهری اصلا بنظرتون ارزش داره مرحله دوم شرکت کنم . لطفا جواب سوالم رو بدید . با تشکر فراوان

یعنی کلا بیخیال مرحله دوم بشم ؟

(۱۳۹۴-۲-۲۳، ۰۸:۴۵ صبح)mahan نوشته است: [ -> ]به هیچ وجه........!

یعنی کلا بیخیال مرحله دوم بشم ؟
به نظر منم امکانش نیست دوست عزیز :)
بنظر من قبول نشدن بهتر از یک قبولی در شهرو دانشگای بد

رتبه تون خیلی بالاست و خیلی احتمالش کم که قبول بشید
به نظرم اگه واقعا قصد ادامه تحصیل دارید و تحصیل کردن براتون ارزشش فقط در حد چشم و هم چشمی کردن با دیگران نیست،بشینید و درست و حسابی واسه سال بعد بخونید درس خوندن درست خوب ولی اینکه کجا بخونی واقعا مهم،دیگران میگن مهم نیست.ولی من بهتون میگم مهم چون آدم تو دانشگاه های بهتر حتی عزت نفسشم بالاتر میره. و بعد دو سه سال یه کاغذ الکی دستش نیست.کم کمش کمال همنشینی با بهترین استادهاست که خیلی چیزا رو میشه ازشون یاد گرفت. روی حرفم  فقط با شما نیست کاش حداقل خودمون نمیذاشتیم ارزش علم و تحصیل تو ایران انقد بیاد پایین.
برای شما و سایر دوستان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.
ممنوح از لطف همگی
Man 1300 shodam azmayeshi sherkat kardam asan nemdiunestam chi be chie.vali reshtam memarie khodam. Vali marhale 2 ro miram ba skise unam ashna mishim sale dg khob mikhunim
Che khob mishod ke inja akse skis mizashtan hame estefade mikardan
صفحه‌ها: 1 2