ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: تحليل فضاهاي شهري-فلاح دوست-رتبه ٥٩سال ٩٣
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
اماده مشاوره در درس تحليل فضاي شهري هستم ارزوي موفقيت براي همگي دوستان
سلام سولمازم دانشجوی ترم 6 معماری و به کمک خدا امسال خیلی جدی و به هدف تهران کنکور طراحی شهری میخام بدم.اگه امکانش هس دررابطه با منابع این بحث کمکم کنید.خیلی ممنون...
(۱۳۹۴-۴-۸، ۱۲:۵۱ صبح)m.fallahdoust نوشته است: [ -> ]اماده مشاوره در درس تحليل فضاي شهري هستم ارزوي موفقيت براي همگي دوستان

ممنون مهندس فلاحت دوست. انشاالله که بتونم از مشاوره های مفید شما نهایت استفاده رو ببریم.
فقط اگر لطف کنید و سریعتر شروع کنیم ممنون میشیم.
ممنونم مهندس فلاح دوست
بی صبرانه آماده مشاوره شما هستیم
میشه لطفا منابع برای مطالعه این درس و معرفی کنید؟ 
(۱۳۹۴-۴-۸، ۰۸:۳۷ صبح)پریسیما نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۴-۴-۸، ۱۲:۵۱ صبح)m.fallahdoust نوشته است: [ -> ]اماده مشاوره در درس تحليل فضاي شهري هستم ارزوي موفقيت براي همگي دوستان

ممنون مهندس فلاحت دوست. انشاالله که بتونم از مشاوره های مفید شما نهایت استفاده رو ببریم.
فقط اگر لطف کنید و سریعتر شروع کنیم ممنون میشیم.

عزیم تمام تلاشمو دارم میکنم که زودتر شروع کنیم برنامه یکم فشرده شده اما من با تمتم وجود تو این راه کنارتون هستم منابع در این درس زیاده اما مفید ترینشونو که برای شروع حجم کمی اما کتاب خوبی هست معرفی میکنم کتاب اقای گلکار کندوکاوی در تعاریف طراحی شهری هست
پریسیمای عزیزمموفق باشید
دوستان این لینک کتاب کندوکاوی در تعریف طراحی شهری از آقای کورش گلکار هستش.

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=27669
 این منابعی هست که مهندس فلاح دوست در کارگروه زبان تخصصی  برای درس تحلیل فضاهای معماری و شهری اشاره کردند:

منابع در این درس گسترده اند اما چندتا از مهمترین ها 

1-کندوکاوی در طراحی شهری اقای گلکار
2- کتاب های اقای توسلی 
3- مکان های عمومی و فضاهای شهری کرمونا
4- محیط های پاسخ ده  بنتلی 
5-طراحی شهری معاصر دکتر بحرینی و ......
حتما همه رو تو برنامه میگنجونم
(۱۳۹۴-۴-۸، ۰۸:۱۷ صبح)amouei.akram نوشته است: [ -> ]سلام سولمازم دانشجوی ترم 6 معماری و به کمک خدا امسال خیلی جدی و به هدف تهران کنکور طراحی شهری میخام بدم.اگه امکانش هس دررابطه با منابع این بحث کمکم کنید.خیلی ممنون...

این منابع برای شروع خوبه عزیزم
سلام مهندس
1-کندوکاوی در طراحی شهری اقای گلکار
2- کتاب های اقای توسلی
3- مکان های عمومی و فضاهای شهری کرمونا
4- محیط های پاسخ ده بنتلی
5-طراحی شهری معاصر دکتر بحرینی و ......
این کتابایی هست که دوستم عزیزم گذاشته بودن.
همه ی اینارو باید بخونیم؟
زیادنااااا
صفحه‌ها: 1 2 3