ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: تصاویر سه بعدی 360 درجه مربوط به ترکیه7
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
:blush:
سلام
مهندس چرا وقتی فایل رو از حالت زیپ در میاری باز نمیشه و ارور میده؟ با چه برنامه ای باید باز بشه؟
(۱۳۹۰-۵-۲۱، ۱۲:۵۳ صبح)elena نوشته است: [ -> ]سلام
مهندس چرا وقتی فایل رو از حالت زیپ در میاری باز نمیشه و ارور میده؟ با چه برنامه ای باید باز بشه؟
سلام
منم بازش کردم متاسفانه ارور میده برنامه ای که این فایل اجرایی را باز میکنه را اگر دارید برای دانلود بزارید یا معرفی کنید.

البته اگه حجمش کمه برای دانلود بزارید چون فایلهای زیادی را در سایت با این پسوند قراردادید.

ممنون elena که توجه نمودی چون خیلی از دوستان معمولا فایل را دانلود میکنند واگه مشکلی داشته باشه بیان نمیکنند.

نمونه اش من یه کتاب برای دانلود گذاشته بودم ولینک دانلودش را نزاشته بودم تصویر کتاب حدود 65 بار دانلود شده بود تا یکی پیدا شد گفت که لینک دانلود نداره و من قرار دادم!!!
(۱۳۹۰-۵-۲۱، ۰۱:۰۸ صبح)AliReza نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰-۵-۲۱، ۱۲:۵۳ صبح)elena نوشته است: [ -> ]سلام

سلام
منم بازش کردم متاسفانه ارور میده برنامه ای که این فایل اجرایی را باز میکنه را اگر دارید برای دانلود بزارید یا معرفی کنید.

البته اگه حجمش کمه برای دانلود بزارید چون فایلهای زیادی را در سایت با این پسوند قراردادید.

ممنون elena که توجه نمودی چون خیلی از دوستان معمولا فایل را دانلود میکنند واگه مشکلی داشته باشه بیان نمیکنند.

نمونه اش من یه کتاب برای دانلود گذاشته بودم ولینک دانلودش را نزاشته بودم تصویر کتاب حدود 65 بار دانلود شده بود تا یکی پیدا شد گفت که لینک دانلود نداره و من قرار دادم!!!

سلام دوستان ویندوز 7 نمی دونم چرا باز نمی کنه با سرویس پک 3 و ایکی پی باز می شه
(۱۳۹۰-۵-۲۱، ۱۰:۵۱ صبح)saeed nasiri majd نوشته است: [ -> ][quote='AliReza' pid='6237' dateline='1313098719']
[quote='elena' pid='6236' dateline='1313097830']
سلام

سلام

دوستان
به این سایت برید وهر بنایی رو در ایران می خواهید می خواید 360 ببینید

http://iran360.net