ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: بچه های طراحی شهری تکمیل ظرفیت ازاد خواهشا کارنامه را بزارید اینجا
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
خواهشا کارنامه هاتون را اینجا قرار بدید
رتبه 297 علوم تحقیقات با تراز 5204 و تکمیل ظرفیت قبول می شم؟؟؟؟
مگه چند نفر تکمیل ظرفیت میگیره؟میشه بچه های زنجان و مشهد تراز اخرین فرد قبولی بذارن؟ممنون
سلام دوستان
من طراحی شهری شرکت کردم اولویت اولم مشهد با رتبه 179 و نمره کل 5354 مجاز شدم!
آخرین نفر قبول شده رتبه 331 و نمره کل 4929 است!
(۱۳۹۱-۶-۲۱، ۰۸:۳۷ صبح)jvdarch نوشته است: [ -> ]رتبه 297 علوم تحقیقات با تراز 5204 و تکمیل ظرفیت قبول می شم؟؟؟؟

مهندس اگه طراحی بودین اخرین نفر قبولی تو علوم تحقیقات 148 بود رتبش بعید میدونم قبول شید چون فاصلتون خیلی زیاده 2
(۱۳۹۱-۶-۲۱، ۰۸:۳۷ صبح)jvdarch نوشته است: [ -> ]رتبه 297 علوم تحقیقات با تراز 5204 و تکمیل ظرفیت قبول می شم؟؟؟؟
دوست عزیز در دانشگاه آزاد هیچ چیز بعید نیست68
اما تلاشت رو برای دانشگاه دولتی سال آینده بکن چون آخرش دانشگاه آزاد آزاده و در مقابل هزینه ای که میکنید شاید چیزی که مدنظرتون رو به دست نیارید مگر اینکه حتما بخواید امسال قبول بشید و دوست داشته باشید جلو بیوفتید از رقبا
موفق باشید
(۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۱:۱۹ عصر)mary.m نوشته است: [ -> ]
دوست عزیز در دانشگاه آزاد هیچ چیز بعید نیست68
اما تلاشت رو برای دانشگاه دولتی سال آینده بکن چون آخرش دانشگاه آزاد آزاده و در مقابل هزینه ای که میکنید شاید چیزی که مدنظرتون رو به دست نیارید مگر اینکه حتما بخواید امسال قبول بشید و دوست داشته باشید جلو بیوفتید از رقبا
موفق باشید

دوست گرامی سلام
آزاد و دولتی چه فرقی میکنه؟ مگه غیر اینه که همه استاد هاچه ازاد و چه دولتی، به جز کتاب ها و مقاله ها چیز دیگه ای برای گفتن ندارن؟!
به نظر من تلاش خودمونه که شاید ما رو به یه جائی برسونه.
موفق باشید
من رتبه م 224 شده ...انتخاب اول همدتن مجاز شدم...میتونم امیدوار باشم؟
قزوين مجاز شدم بارتبه 415 قبول ميشم؟
26بچه های همدان کسی اینجا نیست؟
صفحه‌ها: 1 2