ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: ::اطلاعیه بسیار مهم ::انتقال با موفقیت انجام شد حالا در مورد سرعت سایت نظر بدید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام به همه کاربران

امشب انتقال سایت برای اینکه سرعت سایت بالاتر رود انجام خواهد شد و ساعتی سایت بسته خواهد بود فعلا ساعت دقیق را نمیدونم و از همه کاربرانی که قصد بازدید و استفاده از سایت را دارند عذرخواهی میکنم.

با سپاس

ساعت دقیق را تا دقایقی دیگر اعلام میکنم.
احتمالا از ساعت 10 امشب انتقال انجام خواهد شد البته بصورت دقیق ساعتش مشخص نشده است و حدود 1 ساعت طول خواهد کشید.

بازم عذرخواهی ما را بپذیرید.
سایت منتقل شده و تا یک ماه به صورت آزمایشی بر روی این سرور است که اگه خوب بود تمدید کنم امیدوارم سرعت بهبود یابد منتظر نظرات شما هستیم.

به نظر خودم سرعت بهتر شده نظر شما چیه؟
با تشکر از شما وا.. من واسم ک فرقی نکرده قبلشم خوب بود الانم خوبه
ممنون..
دوستانی ک از سرعت پایین تراینترنت استفاده میکننن نظرشونو بگن
(۱۳۹۰-۸-۱۸، ۰۹:۲۴ صبح)elham90 نوشته است: [ -> ]با تشکر از شما وا.. من واسم ک فرقی نکرده قبلشم خوب بود الانم خوبه
ممنون..
دوستانی ک از سرعت پایین تراینترنت استفاده میکننن نظرشونو بگن

سلام ....برا منم همچنین .........................

من همیشه از diag up استفاده میکنم و سرعتم هم خوبه.البته سرعت خوب به سیستمی که تو خونه داریم هم ربط داره.در هر صورت ممنونم.
سلام
خیلی متشکر
به نظر منم خیلی بهتر شده حق با شماست
من هم در محل کار هم منزل از اینترنت پرسرعت استفاده میکنم هر دو سیستمم هم خوبن ولی کمی در سرعت گاهی کند بود(که وقت زیادی ازم میگرفت) که الان به نظرم خیلی خوب شده
متشکر
سلام
با تشكر
برا منم زياد تغييري نكرده.
مهندس ممنون از زحمات ارزشمندتون
سرعت سایت نسبت به قبل خوب شده
ولی سرعت دانلود (به نظر من) تغییری نکرده
حدودا 3\1 سرعت استاندارد منه
سلام فکر کنم سرعت کمی بهتر شده