ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: تاپیک اختصاصی بچه هی طراحی شهری خواهشا بیاید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان تو این تاپیک خواهشا هر اطلاعیا ز کنکور طراحی شهری دارید بیاید با هم رد و بدل کنیم بیاید کمک کنیم که قبولی ها فقط از سایت ایران شهرساز باشه
(۱۳۹۰-۹-۴، ۰۳:۳۶ عصر)s1s2s3 نوشته است: [ -> ]سلام دوستان تو این تاپیک خواهشا هر اطلاعیا ز کنکور طراحی شهری دارید بیاید با هم رد و بدل کنیم بیاید کمک کنیم که قبولی ها فقط از سایت ایران شهرساز باشه
چه انحصار طلب!

حالا اگه فرضا بچه های طراحی شهری سایت 40 نفر بیشتر نباشن اونوقت بقیه ظرفیتا چی میشه؟ (شاید جاش صندلی خالی می ذارن!)
چرا مهندس شما اینجوری نظر می دید من این را می گم که حس حسادت بچه ها از بین بره و همه تو این سایت لا اقل به هم کمک کنند
(۱۳۹۰-۹-۴، ۰۴:۲۱ عصر)s1s2s3 نوشته است: [ -> ]چرا مهندس شما اینجوری نظر می دید من این را می گم که حس حسادت بچه ها از بین بره و همه تو این سایت لا اقل به هم کمک کنند
این یک مورد رو کاملا با شما موافق هستم

راستش هم از بس درس خوندم یه ریزه قاطی کردم هم اینکه 2 روزه سخت مریض شدم. :-/
ضمن معذرت خواهی از شما تا یک هفته دیگه هیچ جوابی نمیدم
خداحافظ
سلام من منابع کنکور ارشد رو در یه فایل پی دی اف دارم میذارم براتون
(۱۳۹۰-۹-۸، ۱۱:۴۳ عصر)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: [ -> ]سلام من منابع کنکور ارشد رو در یه فایل پی دی اف دارم میذارم براتون
سلام
ضمن تشکر از شما اگه امکان داره یک تاپیک جدا باز بفرمایید و این فایل رو دوباره آپلود کنید تا سایر دوستان هم از وجود اون بی خبر نمونن