ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: مقاله دگردیسی و پایابی در مرمت شهری
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
امیدوارم مفید باشه
(۱۳۹۰-۹-۱۵، ۰۱:۳۷ عصر)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: [ -> ]امیدوارم مفید باشه
واقعا بود
خواهش میکنم امیدوارم واقعا خوب باشه.مهندس من هنوز نتونستم فایلای حجم بالا ارسال کنم آخه تعداد پارتا خیلی میشه شما خودتون چه جور ارسال میکنید؟:huh:
(۱۳۹۰-۹-۱۸، ۱۲:۱۴ عصر)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: [ -> ]خواهش میکنم امیدوارم واقعا خوب باشه.مهندس من هنوز نتونستم فایلای حجم بالا ارسال کنم آخه تعداد پارتا خیلی میشه شما خودتون چه جور ارسال میکنید؟:huh:
حجم هر پارت رو بین 5 تا 10 مگابایت تعیین کنید
قرار هم نیست که همه پارت ها رو یکجا آپلود کنید، می تونید تو چند مرحله اینکار رو انجام بدید
اا مرسی واقعا معضلی شده بود واسم:blush:dاگه پارتهاشو یکدفعه نذارم مثلا یه مقالرو اونوقت میاد؟؟
(۱۳۹۰-۹-۱۸، ۰۲:۳۲ عصر)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: [ -> ]اا مرسی واقعا معضلی شده بود واسم:blush:dاگه پارتهاشو یکدفعه نذارم مثلا یه مقالرو اونوقت میاد؟؟
متوجه آخر جملتون نشدم
اما اگه مثلا فایل شما 26 مگابایت باشه میتونید بکنیدش 3تافایل 7 مگی و 1فایل 5 مگی و هرروز 1 فایل رو آپ کنید
قطعا بعد از اینکه تمامی فایل ها آپلود شدن قابل استفاده برای سایر دوستان هست اما خوب حتما همونطوری که شما لطف می کنید و فایل ها رو در اختیار دیگران قرار میدید، دیگران هم خیلی صبور منتظر میمونن
مرسی از راهنماییتون:blush: