ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: امروز عصر 22 اردیبهشت ساعت 17=>گردهمایی اعضای ایران شهرساز در نمایشگاه کتاب تهران
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
سلام دوستان

در صورت به حد نصاب رسیدن حداقل 20 نفر و تعیین روز و ساعت گردهمایی در نمایشگاه تهران خواهیم داشت.

سپاس
سلام مهندس
manam vase namayeshgah az ahwaz miyam.dost dashtam to gerdehamaieton sherkat kounam vali man daneshjoye shahrsaziyam va be mouzoue u ertebati nadare11
(۱۳۹۱-۱-۳۱، ۰۹:۰۹ عصر)2sahar نوشته است: [ -> ]سلام مهندس
manam vase namayeshgah az ahwaz miyam.dost dashtam to gerdehamaieton sherkat kounam vali man daneshjoye shahrsaziyam va be mouzoue u ertebati nadare11

یکی از اهداف گردهمایی تبادل نظر و اطلاعات هست.
(۱۳۹۱-۱-۳۱، ۰۹:۱۲ عصر)AliReza نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱-۱-۳۱، ۰۹:۰۹ عصر)2sahar نوشته است: [ -> ]سلام مهندس

یکی از اهداف گردهمایی تبادل نظر و اطلاعات هست.
پس مهندس اگه میشه خاص مرحله ی دو بودن رو بردارید یا بگویید یکی از موضوعات تبادل نظر پیرامون مرحله ی دومه!در ارسال اولتون منظورمه.ممنون.
سلام
عالیه
اگه روز و ساعت تقریبا مشخص باشه شاید راحت تر بشه اعلام حضور کرد

اگه زمانش مناسب باشه من حتما هستم ان شااله
من هم مثل مهندس ارکیده ، بستگی به روز و ساعتش داره
اگه بتونم بیام که خیلی خوشحال می شم
البته من هم دوست دارم بیام و اگر مشکل من بهم اجازه بده سعی میکنم تو اون روز و ساعتی که مشخص میکنین حضور پیدا کنم و افتخاریه و سعادتی که از خدا میخوام خیرشو نصیبم کنه...1
منم با مهندس Elli و orkodeh موافقم .....اگه زمان دقیقش رو بگین بهتره و اینجوری بهتر میشه برنامه ریزی کرد
ممنونم
(۱۳۹۱-۲-۱، ۱۰:۴۱ عصر)Sadeghpour نوشته است: [ -> ]منم با مهندس Elli و orkodeh موافقم .....اگه زمان دقیقش رو بگین بهتره و اینجوری بهتر میشه برنامه ریزی کرد
ممنونم
مهندس برگشتین!؟هنوز که غایب زده؟نکنه تو سفرین..به هر حال خوش اومدین1
زمان و مکان برگزاری نمایشگاه کتاب تهران از سیزدهم تا بیست و سوم اردیبهشت ماه هست شما میتونید یک روز که همه بتونند شرکت کنند اعلام کنید.

به نظر من در تعطیلات 13 تا 15 (چهارشنبه تا جمعه)باشه یا در جمعه هفته آخر برگزاری باشه.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6