ایران شهرساز
داغ:اعلام نتيجه نهايي مرحله دوم آزمون ارشد آزاد 92گروه آزمايشي هنر-8مهر - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان قدیمی ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1591)
+--- انجمن: تالار ویژه سایت ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1)
+---- انجمن: اخبار شهرسازی و معماری (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=251)
+----- انجمن: تالار اخبار شهرسازی و معماری (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=252)
+------ انجمن: اخبار دانشگاه های ایران و کنکورسراسری و آزاد (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=189)
+------ موضوع: داغ:اعلام نتيجه نهايي مرحله دوم آزمون ارشد آزاد 92گروه آزمايشي هنر-8مهر (/showthread.php?tid=17290)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

RE: داغ:اعلام نتيجه نهايي مرحله دوم آزمون ارشد آزاد 92گروه آزمايشي هنر-8مهر - yazmin - ۱۳۹۲-۷-۸

(۱۳۹۲-۷-۸، ۰۶:۰۰ عصر)hamid_shahrsaz نوشته است:
(۱۳۹۲-۷-۸، ۰۵:۵۶ عصر)yazmin نوشته است:
(۱۳۹۲-۷-۸، ۰۵:۵۱ عصر)hamid_shahrsaz نوشته است:
(۱۳۹۲-۷-۸، ۰۵:۴۷ عصر)yazmin نوشته است:
(۱۳۹۲-۷-۸، ۰۵:۲۱ عصر)hamid_shahrsaz نوشته است: کسی تا حالا از اعتراض نتیجه گرفته مگه؟

من عرب تهران هستم مرکز آزمون شرق

باید ترافیک رو تحمل کنم فقط

مدارکی چیزی باید ببرم؟
وای راهتون خیلی دوره چطوری میخواین این همه راهو برین؟؟؟؟
والا ما از فاصله 600 کیلومتری اومدیم تهران امتحان دادیم جیکمون در نیومد اونوقت شما به خاطر کار خودتون میخواین یه فاصله کوتاهو برین ناراحتین.
واقعا ناشکری میکنین
البته قصد توهین ندارم اگرم جسارتی بود ببخشید اما فقط خواستم بگم خودتون جای کسانی بگذارین که تو بند عباسن و میخوان اعتراض کنن نمیدونن تکلیفشون چیه
بله حق با شماست

توی آزمون تشریحی واقعا برای شهرستانی ها سهت بوود

رفتنش که مشکلی ندارم و میرم

فقط از این میترسم که تاثیری ندن

اصلا دید خوبی نسبت به اعتراض ندارم آخه
حتما جواب میگیرین ممکنه طول بکشه ولی مورد بوده طرف قبولی آزمایشی دانشگاه آزادو مجوز ثبت نام گرفته فقط باید صبر داشته باشی و پیگیر باشی حتما تا بهمن میتونی ثبت نام کنی .
انشالله موفق باشی
اما تراز منم نسبت به تراز قبلیم کم شده تمت رتبم بهتر شده و قبول شدم نمیدونم داستانش چیه
شما چقدر ترازتون کم شده؟

من 300 تا؟

آزمون تشریحی رو چطور دادین؟

من اونقدری خوب داده بودم که حتی امید داشتم ترازم به تهران برسه نه اینکه اینقدر

کم شه!!!!

تراز مرحله اول 5100

تراز مرحله دوم که تو کارنامه زده 4800!!!!!!
تراز اول 5940
تراز دوم 5600
اما رتبم 78 تا بهتر شده

RE: داغ:اعلام نتيجه نهايي مرحله دوم آزمون ارشد آزاد 92گروه آزمايشي هنر-8مهر - mh3 - ۱۳۹۲-۷-۸

(۱۳۹۲-۷-۸، ۰۶:۲۰ عصر)hamid_shahrsaz نوشته است:
(۱۳۹۲-۷-۸، ۰۶:۰۹ عصر)mh3 نوشته است:
(۱۳۹۲-۷-۸، ۰۵:۵۱ عصر)hamid_shahrsaz نوشته است: بله حق با شماست

حتما جواب میگیرین ممکنه طول بکشه ولی مورد بوده طرف قبولی آزمایشی دانشگاه آزادو مجوز ثبت نام گرفته فقط باید صبر داشته باشی و پیگیر باشی حتما تا بهمن میتونی ثبت نام کنی .
انشالله موفق باشی
اما تراز منم نسبت به تراز قبلیم کم شده تمت رتبم بهتر شده و قبول شدم نمیدونم داستانش چیه
شما چقدر ترازتون کم شده؟

من 300 تا؟

کم شه!!!!

تراز مرحله اول 5100

منم ترازم 200 تا کم شد. 6400 بود الآن شده 6200.
ببین حتمن برو. ارزشش رو داره.
رفتن که حتما میرم و میرم که حقم رو بگیرم ولی.....

لعنتی ها

داغون شدم

1 سال بیکاری باید بکشم....

واقعا متاسفم براشون

اینطوری با آینده یه جوون بازی میکنن

صبح رفتم بیرون یه تصادف هم داشتم باعثش همین ها هستن

بخون واسه دولتی امسال .
میدونم سخته و اعصاب خرد کنه . درکت میکنم واقعن.
اما فک نکن ما هم خیلی خوشحالیم!
من ورودی بهمنم! تا اون موقع باید بیکار بچرخم. بهمن دوباره کنکور سراسریه. خدایی زور داره تا موقع کنکور بیکار باشی بعد بری ترمی دو میلیون بدی به دانشگاه آزاد!

RE: داغ:اعلام نتيجه نهايي مرحله دوم آزمون ارشد آزاد 92گروه آزمايشي هنر-8مهر - bracella - ۱۳۹۲-۷-۸

کسی میدونه شهریه پردیس علوم تحقیقات حدوداً واسه رشته ظراحی شهری چقده؟

RE: داغ:اعلام نتيجه نهايي مرحله دوم آزمون ارشد آزاد 92گروه آزمايشي هنر-8مهر - Sahab - ۱۳۹۲-۷-۸

(۱۳۹۲-۷-۸، ۰۷:۱۹ عصر)barloox نوشته است: کسی میدونه شهریه پردیس علوم تحقیقات حدوداً واسه رشته ظراحی شهری چقده؟
فایل پیوستی راهنمای ثبت نام دقیقش رو زده(قبلا همین جا آپلود شده).بسته به انتخاب واحدتون و درساتون که کارگاه باشه یا نه بین 1800 تا 2300.......ترمی که پایان نامه دارید تقریبا 3.5 میلیون

RE: داغ:اعلام نتيجه نهايي مرحله دوم آزمون ارشد آزاد 92گروه آزمايشي هنر-8مهر - artisaaa - ۱۳۹۲-۷-۸

222 من با اختلاف 5 نفر قبول نشدم این انصاف نیست222 پس تکمیل ظرفیت کووووووووو؟؟؟

RE: داغ:اعلام نتيجه نهايي مرحله دوم آزمون ارشد آزاد 92گروه آزمايشي هنر-8مهر - asroma08 - ۱۳۹۲-۷-۸

(۱۳۹۲-۷-۸، ۰۵:۵۱ عصر)hamid_shahrsaz نوشته است: بله حق با شماست

انشالله موفق باشی
شما چقدر ترازتون کم شده؟

من 300 تا؟

کم شه!!!!

تراز مرحله اول 5100

لعنتی ها

داغون شدم

واقعا متاسفم براشون

من چند تا کارنامه دیدم ، تراز بالای 6000 اگه بوده باشید، در مرحله ی دوم با اسکیس خوب 200-300 تا افت تراز وجود داشت. مثلا یکی از دوستان 300 تا از ترازش کم شد ولی رتبش نصف شده بود
خود بنده هم 250 تا از ترازم کم شده بود ولی رتبم 10 تا بهتر شده بود
اما یکی دیگر از دوستان با تراز 5000 مرحله ی اول ، در مرحله ی دوم ترازش به 5350 رسیده بود

RE: داغ:اعلام نتيجه نهايي مرحله دوم آزمون ارشد آزاد 92گروه آزمايشي هنر-8مهر - hamid_shahrsaz - ۱۳۹۲-۷-۸

واقعا هنوز تو شک هستم

نمیدونم....

من 400 تا افت داشته ترازم

برنامه ریزی شهری یکی از دوستام سفید داده مرحله 2 رو ترازش 400 تا کم شده بود

بعد من این همه نوشتم ترازم 300 تا کم شده!!

RE: داغ:اعلام نتيجه نهايي مرحله دوم آزمون ارشد آزاد 92گروه آزمايشي هنر-8مهر - hamid_shahrsaz - ۱۳۹۲-۷-۸

(۱۳۹۲-۷-۸، ۰۹:۰۹ عصر)asroma08 نوشته است:
(۱۳۹۲-۷-۸، ۰۵:۵۶ عصر)yazmin نوشته است: حتما جواب میگیرین ممکنه طول بکشه ولی مورد بوده طرف قبولی آزمایشی دانشگاه آزادو مجوز ثبت نام گرفته فقط باید صبر داشته باشی و پیگیر باشی حتما تا بهمن میتونی ثبت نام کنی .
انشالله موفق باشی
شما چقدر ترازتون کم شده؟

من 300 تا؟

کم شه!!!!

تراز مرحله اول 5100

لعنتی ها

داغون شدم

واقعا متاسفم براشون

من چند تا کارنامه دیدم ، تراز بالای 6000 اگه بوده باشید، در مرحله ی دوم با اسکیس خوب 200-300 تا افت تراز وجود داشت. مثلا یکی از دوستان 300 تا از ترازش کم شد ولی رتبش نصف شده بود
خود بنده هم 250 تا از ترازم کم شده بود ولی رتبم 10 تا بهتر شده بود
اما یکی دیگر از دوستان با تراز 5000 مرحله ی اول ، در مرحله ی دوم ترازش به 5350 رسیده بود
مشکل من هم همینه که ترازم 5100 بود
توی ترازهای پایین اسکیس تاثیر مثبت داره اگه یه کم بزنی

حالا من مطمئن هستم که اسکیس رو خوب زدم اما ترازم شده 4800

RE: داغ:اعلام نتيجه نهايي مرحله دوم آزمون ارشد آزاد 92گروه آزمايشي هنر-8مهر - yld.glm - ۱۳۹۲-۷-۸

نمره پایان نامه م رد نشده و مردود اعلام شده :( سایت دانشگاه هم تاریخ ثبت نام رو اعلام نکرده !! این چه وضعیه آخه!! :(

RE: داغ:اعلام نتيجه نهايي مرحله دوم آزمون ارشد آزاد 92گروه آزمايشي هنر-8مهر - Sahab - ۱۳۹۲-۷-۸

(۱۳۹۲-۷-۸، ۱۱:۰۲ عصر)yld.glm نوشته است: نمره پایان نامه م رد نشده و مردود اعلام شده :( سایت دانشگاه هم تاریخ ثبت نام رو اعلام نکرده !! این چه وضعیه آخه!! :(

تاریخ ثبت نام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو ارسال اول اعلام شده.....تو سایت روابط عمومی هم زده...فردا ثبت نامه