ایران شهرساز
::اعلام نتایج::نفرات اول تا بیستم آزمون ششم برنامه ریزی 14 آبان ماه 1390 * شنبه* - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان قدیمی ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1591)
+--- انجمن: تالار ویژه سایت ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1)
+---- انجمن: اخبار آزمون آنلاین www.azmoon.us (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=257)
+---- موضوع: ::اعلام نتایج::نفرات اول تا بیستم آزمون ششم برنامه ریزی 14 آبان ماه 1390 * شنبه* (/showthread.php?tid=5030)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

RE: ::اعلام نتایج::نفرات اول تا بیستم آزمون ششم برنامه ریزی 14 آبان ماه 1390 * شنبه* - Vasta - ۱۳۹۰-۸-۱۶

ببخشید فایلی که گذاشتین دانلود نمیشه

RE: ::اعلام نتایج::نفرات اول تا بیستم آزمون ششم برنامه ریزی 14 آبان ماه 1390 * شنبه* - alireza - ۱۳۹۰-۸-۱۶

(۱۳۹۰-۸-۱۶، ۱۲:۴۱ صبح)ATUSA نوشته است: ببخشید فایلی که گذاشتین دانلود نمیشه

سلام

چند لحظه ای صبر کنید تا فایل باز شود و سپس ذخیره کنید. دلیلش فایل pdf که بعضی از مرورگرها بازش میکنند.

اینم فایل زیپ که نباید موردی داشته باشد

RE: ::اعلام نتایج::نفرات اول تا بیستم آزمون ششم برنامه ریزی 14 آبان ماه 1390 * شنبه* - zolatan - ۱۳۹۰-۸-۱۶

سلام.جا داره یه خسته نباشید اساسی به همه ی دوستان بگم.ممنون بابت زحمات بدون چشم داشتتون.امیدواریم که با نتیجه خوب توی آزمون ارشد بتونیم کمی از خستگیتون و درررررررررررر کنیم:D

RE: ::اعلام نتایج::نفرات اول تا بیستم آزمون ششم برنامه ریزی 14 آبان ماه 1390 * شنبه* - alireza - ۱۳۹۰-۸-۱۶

(۱۳۹۰-۸-۱۶، ۰۱:۲۳ صبح)zolatan نوشته است: سلام.جا داره یه خسته نباشید اساسی به همه ی دوستان بگم.ممنون بابت زحمات بدون چشم داشتتون.امیدواریم که با نتیجه خوب توی آزمون ارشد بتونیم کمی از خستگیتون و درررررررررررر کنیم:D

سلام و خسته نباشید به شما و بقیه شرکت کننده ها

من همینجا اعلام میکنم و مطمئنم اگه مشکلی برای شما بوجود نیاد یکی از رتبه های یک رقمی امسال خواهید بود.

{اگه یه وقت نشد دوستان خرده نگیرند!}

RE: ::اعلام نتایج::نفرات اول تا بیستم آزمون ششم برنامه ریزی 14 آبان ماه 1390 * شنبه* - Vasta - ۱۳۹۰-۸-۱۶

من هم از زحمات جناب علیرضا و تیم برگذاری تشکر میکنم.واقعا خسته نباشید.

یک سوالم در رابطه با کارنامه دارم.
نمره نهایی چطور محاسبه میشه و سقفش چنده؟یعنی چطور خودمونو با این نمره بسنجیم؟:blush:

RE: ::اعلام نتایج::نفرات اول تا بیستم آزمون ششم برنامه ریزی 14 آبان ماه 1390 * شنبه* - ایلیا - ۱۳۹۰-۸-۱۶

ممنون از اینکه این دفعه اسامی 20 نفر رو اعلام کردید

RE: ::اعلام نتایج::نفرات اول تا بیستم آزمون ششم برنامه ریزی 14 آبان ماه 1390 * شنبه* - 0RKIDEH - ۱۳۹۰-۸-۱۶

(۱۳۹۰-۸-۱۶، ۰۱:۲۷ صبح)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۸-۱۶، ۰۱:۲۳ صبح)zolatan نوشته است: سلام.جا داره یه خسته نباشید اساسی به همه ی دوستان بگم.ممنون بابت زحمات بدون چشم داشتتون.امیدواریم که با نتیجه خوب توی آزمون ارشد بتونیم کمی از خستگیتون و درررررررررررر کنیم:D

سلام و خسته نباشید به شما و بقیه شرکت کننده ها

من همینجا اعلام میکنم و مطمئنم اگه مشکلی برای شما بوجود نیاد یکی از رتبه های یک رقمی امسال خواهید بود.

{اگه یه وقت نشد دوستان خرده نگیرند!}

با مهندس دهقان موافقم...
منم در مورد شما همینطور فکر میکنم
موفق باشید

RE: ::اعلام نتایج::نفرات اول تا بیستم آزمون ششم برنامه ریزی 14 آبان ماه 1390 * شنبه* - kasrak - ۱۳۹۰-۸-۱۶

ممنون از گروه برگزاری آزمون واقعا ممنونم.
خواهشا بعد از اعلام نفرات 1 تا 20 لطفا ازشون بخواید که در باره مباحث نظر بدن و تحلیل هم داشته باشن اینطوری خیلی بهتره بازم ممنون

RE: ::اعلام نتایج::نفرات اول تا بیستم آزمون ششم برنامه ریزی 14 آبان ماه 1390 * شنبه* - mehdime007 - ۱۳۹۰-۸-۱۶

با تشکر از همه ی کسانی که این آزمون رو آماده کرده و در اختیار ما گذاشتند ... می خواستم بگم اگه میشه از دفعه ی بعد درصدهای هر درس به طور جداگانه محاسبه بشه و توی این لیست برای هر نفر گذاشته بشه ، چون اینطوری هر کسی بهتر میتونه خودش رو با بقیه در هر درسی مقایسه کنه .

(۱۳۹۰-۸-۱۶، ۱۲:۱۸ عصر)mehdime007 نوشته است: با تشکر از همه ی کسانی که این آزمون رو آماده کرده و در اختیار ما گذاشتند ... می خواستم بگم اگه میشه از دفعه ی بعد درصدهای هر درس به طور جداگانه محاسبه بشه و توی این لیست برای هر نفر گذاشته بشه ، چون اینطوری هر کسی بهتر میتونه خودش رو با بقیه در هر درسی مقایسه کنه .

درصد های کلی هر درس حتی هر سوال را میتونیم ارائه دهیم {آمار همه شرکت کننده ها}ولی هر درس را نه