ایران شهرساز
18 سوال>داغ داغ>>گرایش طراحی شهری>>مشاهده سوال و جواب کنکور 93 -همین الان کلیک کنید - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان جدید ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1592)
+--- انجمن: تالارهای گفتمان و مشاوره (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1804)
+---- انجمن: تالار گفتمان طراحی شهری (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=124)
+---- موضوع: 18 سوال>داغ داغ>>گرایش طراحی شهری>>مشاهده سوال و جواب کنکور 93 -همین الان کلیک کنید (/showthread.php?tid=19887)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: 18 سوال>داغ داغ>>گرایش طراحی شهری>>مشاهده سوال و جواب کنکور 93 -همی... - CJ-07 - ۱۳۹۲-۱۱-۲۴

(۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۱:۲۹ عصر)g1990 نوشته است:
(۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۱:۲۱ عصر)CJ-07 نوشته است: برای ترغیب پیاده روی (یا یه همچین چیزی) در مرکز شهر : من پهنه بندی رو زدم به نظرتون درسته؟!

گزینه ها یادم نیست اما پهنه بندی نیست جواب
نمی دونم چرا وقتی حدسم درسته نمی زنم و وقتی غلطه حتما جواب می دم، 3 تا سوال بدیهی رو نزدم عوضش حالا هر چی رو که مشکوک زدم غلط درمیاد 17 خدا کنه فقط همین یکی باشه 63

RE: 18 سوال>داغ داغ>>گرایش طراحی شهری>>مشاهده سوال و جواب کنکور 93 -همی... - CJ-07 - ۱۳۹۲-۱۱-۲۴

(۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۱:۳۰ عصر)g1990 نوشته است: بچه ها نظرتون چی بود در مورد سوالات؟؟ مباحث سخت نبود؟ یا واسه من سخت بوده؟/18

من که فقط دو تا زدم Ws3... دو تا شم شک داشتم نزدم البته خب من رشته م معماریه و نخونده بودم اصلا منابع شهرسازیو تجربه ای شرکت کردم امسالو ...

RE: 18 سوال>داغ داغ>>گرایش طراحی شهری>>مشاهده سوال و جواب کنکور 93 -همی... - godonly. - ۱۳۹۲-۱۱-۲۴

(۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۱۲:۵۱ عصر)kasrak نوشته است: تفکیک اراضی کشاورزی و باغات؟

اولین قانون حقوق شهری در ایران؟ 1-قانون توسعه معابر 2-قانون زمین شهری 3- قانون شهرداری ها

من قانون توسعه معابر زدم :( فکر می کنم اشتباه

RE: 18 سوال>داغ داغ>>گرایش طراحی شهری>>مشاهده سوال و جواب کنکور 93 -همی... - g1990 - ۱۳۹۲-۱۱-۲۴

(۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۱:۴۷ عصر)happy.star نوشته است:

اولین قانون حقوق شهری در ایران؟ 1-قانون توسعه معابر 2-قانون زمین شهری 3- قانون شهرداری ها

قانون توسعه معابر اولین قانون شهری است اما اولین قانون حقوق شهری نمیدوووووووووونم17

RE: 18 سوال>داغ داغ>>گرایش طراحی شهری>>مشاهده سوال و جواب کنکور 93 -همین الان کلیک کنید - g1990 - ۱۳۹۲-۱۱-۲۴

من هرچی خونده بودم یادم رفته بود ........17
زبان که 12 تا جواب دادم
مباحث هم همین حدود

کاش غلط نزده باشم

RE: 18 سوال>داغ داغ>>گرایش طراحی شهری>>مشاهده سوال و جواب کنکور 93 -همی... - godonly. - ۱۳۹۲-۱۱-۲۴

(۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۱:۵۲ عصر)g1990 نوشته است:

قانون توسعه معابر اولین قانون شهری است اما اولین قانون حقوق شهری نمیدوووووووووونم17
فکر می کنم همون قانون شهرداری ها درست باشه :(

RE: 18 سوال>داغ داغ>>گرایش طراحی شهری>>مشاهده سوال و جواب کنکور 93 -همی... - g1990 - ۱۳۹۲-۱۱-۲۴

(۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۱:۵۵ عصر)happy.star نوشته است:
(۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۱:۵۲ عصر)g1990 نوشته است:

فکر می کنم همون قانون شهرداری ها درست باشه :(
کاش همین باشهWs17

RE: 18 سوال>داغ داغ>>گرایش طراحی شهری>>مشاهده سوال و جواب کنکور 93 -همین الان کلیک کنید - godonly. - ۱۳۹۲-۱۱-۲۴

طراحی شهری ناخودآگاه من زدم اپلیارد نمی دونم درسته یا نه :(

(۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۱:۵۸ عصر)happy.star نوشته است: طراحی شهری ناخودآگاه من زدم اپلیارد نمی دونم درسته یا نه :(
منم یادم نبود لینچ بوده یا اپلیارد ولی اپلیارد زدم

RE: 18 سوال>داغ داغ>>گرایش طراحی شهری>>مشاهده سوال و جواب کنکور 93 -همین الان کلیک کنید - g1990 - ۱۳۹۲-۱۱-۲۴

امسال از تحلیل مبانی نظری بحرینی و افرینش مرکز شهر زیاد سوال دادن
کسی نمیدونه کلید اولیه کی میاد؟