ایران شهرساز
تراز آخرین نفر و رتبه آخرین نفر=>>خیلی مهم برای تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 1391 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان جدید ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1592)
+--- انجمن: تالارهای گفتمان و مشاوره (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1804)
+---- انجمن: تالار گفتمان برنامه ریزی شهری (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- موضوع: تراز آخرین نفر و رتبه آخرین نفر=>>خیلی مهم برای تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 1391 (/showthread.php?tid=12869)

صفحه‌ها: 1 2

تراز آخرین نفر و رتبه آخرین نفر=>>خیلی مهم برای تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 1391 - alireza - ۱۳۹۱-۶-۲۳

سلام دوستان

با توجه به التهاب تکمیل ظرفیت و وضعیت خاص آن در سال جاری بر آن شدیم که تراز ها را در سایت ایران شهرساز بزاریم تا شما بهتر بتوانید انتخاب خود را برای ادامه تحصیل برگزینید.

1-طراحی شهری مشهد تراز اخرین نفر انتخاب اول5595
و رتبه اخرین نفر انتخاب اول 26 بوده
2-طراحی شهری علوم تحقیقات
نمره اخرین نفر انتخاب اول 6310
رتبه اخرین نفر انتخاب اول 58
3-برنامه ریزی شهری تهران مرکز
نمره اخرین نفر انتخاب اول 6600
رتبه اخرین نفر انتخاب اول 55
4-برنامه ریزی شهری همدان
نمره اخرین نفر انتخاب اول 5662
رتبه اخرین نفر انتخاب اول 27
5--طراحی شهری زنجان
نمره اخرین نفر انتخاب اول -----
6--طراحی شهری قزوین
نمره اخرین نفر انتخاب اول 5327
رتبه اخرین نفر انتخاب اول31
7-برنامه ریزی شهری قزوین
نمره اخرین نفر انتخاب اول 5645
8-بزودی بقیه شهرها به کمک شما

منبع: ایران شهرساز

RE: تراز آخرین نفر و رتبه آخرین نفر=>>خیلی مهم برای تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 1391 - alireza - ۱۳۹۱-۶-۲۴

دوستان کمک کنند و واحدهایی که در لیست بالا نیست را اعلام کنند تا اضافه شود.

RE: تراز آخرین نفر و رتبه آخرین نفر=>>خیلی مهم برای تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 1391 - yaser seraj - ۱۳۹۱-۶-۲۴

دوستان کمک کنند و جدولو تکمیل کنند
خیلی خیلی مهم برای تکمیل ظرفیت

RE: تراز آخرین نفر و رتبه آخرین نفر=>>خیلی مهم برای تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 1391 - sundra - ۱۳۹۱-۶-۲۷

سلام مهندس
مثل اینکه فقط قزوین مونده "
من برنامه ریزی شهری قزوین قبول شدم و تراز ها اینها بودن :
نمره آخرین فرد قبول : دقیق : 5645 " و رتبه آخرین فرد : 27
با تشکر

RE: تراز آخرین نفر و رتبه آخرین نفر=>>خیلی مهم برای تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 1391 - alireza - ۱۳۹۱-۶-۲۷

تراز قزوین هم اضافه شد برای دریافت تراز ها تا الان به ارسال اول مراجعه کنید.

RE: تراز آخرین نفر و رتبه آخرین نفر=>>خیلی مهم برای تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 1391 - maj5 - ۱۳۹۱-۶-۲۷

تراز اخرین نفر قبولی تهران مرکزو در طراحی شهری اعلام کنید

RE: تراز آخرین نفر و رتبه آخرین نفر=>>خیلی مهم برای تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 1391 - mery - ۱۳۹۱-۶-۲۷

(۱۳۹۱-۶-۲۳، ۰۹:۵۹ عصر)AliReza نوشته است: سلام دوستان

با توجه به التهاب تکمیل ظرفیت و وضعیت خاص آن در سال جاری بر آن شدیم که تراز ها را در سایت ایران شهرساز بزاریم تا شما بهتر بتوانید انتخاب خود را برای ادامه تحصیل برگزینید.

1-طراحی شهری مشهد تراز اخرین نفر انتخاب اول5595
و رتبه اخرین نفر انتخاب اول 26 بوده
2-طراحی شهری علوم تحقیقات
نمره اخرین نفر انتخاب اول 6310
رتبه اخرین نفر انتخاب اول 58
3-برنامه ریزی شهری تهران مرکز
نمره اخرین نفر انتخاب اول 6600
رتبه اخرین نفر انتخاب اول 55
4-برنامه ریزی شهری همدان
نمره اخرین نفر انتخاب اول 5662
5--طراحی شهری زنجان
نمره اخرین نفر انتخاب اول -----
6--طراحی شهری قزوین
نمره اخرین نفر انتخاب اول 5327
رتبه اخرین نفر انتخاب اول31
7-برنامه ریزی شهری قزوین
نمره اخرین نفر انتخاب اول 5645
8-بزودی بقیه شهرها به کمک شما

منبع: ایران شهرساز

من یه بار دیگه ام تو تاپیک قبولی تهران مرکز گفتم تراز اخرین نفر در تهران مرکزی همون تراز علوم تحقیقات یعنی 6310 و رتبه اخرین نفر همون 58 بوده
(من خودم انتخاب اولم تهران مرکز بود )
برای همین استدلال من این بود که کل شرکت کنندگان تهران با هم سنجیده شدن و در کل شده 58

(۱۳۹۱-۶-۲۴، ۱۰:۴۸ صبح)yaser seraj نوشته است: دوستان کمک کنند و جدولو تکمیل کنند
خیلی خیلی مهم برای تکمیل ظرفیت

من کلا تو این مدت هیچوقت پست نمیذاشتم این قضیه سوالات شما واسه تراز دانشگاه ازاد اینقد کلافم کرده که توبه شکستم یکی از اعضام تاپیک زده بود نتیجه مشکوک ازاد من تمام مدت فکر میکردم ینی یه نفر نباید حتی شک کنه که احتمالا تهران در کل حساب شده در نتیجه به خودم شک کردم...
اما الان میگم
همون طور که واسه برنامه ریزی شهری علوم تحقیقات و تهران مرکز تراز و رتبه نفر اخر یکی هست واسه طراحی شهری هم همینطوره چون در کل سنجش شدن

RE: تراز آخرین نفر و رتبه آخرین نفر=>>خیلی مهم برای تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 1391 - s1s2s3 - ۱۳۹۱-۶-۲۷

رتبه اخرین نفر قبولی زنجان 27 تراز اخرین نفر زنجان 5873
زنجان طراحی شهری را گفتم

RE: تراز آخرین نفر و رتبه آخرین نفر=>>خیلی مهم برای تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 1391 - bolorinsaghar - ۱۳۹۱-۶-۲۷

سلام
از تراز و رتبه آخرین فرد قبول شده شیراز اطلاعی نیست...!
کسی خبر داره؟

RE: تراز آخرین نفر و رتبه آخرین نفر=>>خیلی مهم برای تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 1391 - mavi art - ۱۳۹۱-۶-۲۸

(۱۳۹۱-۶-۲۷، ۰۸:۰۱ عصر)s1s2s3 نوشته است: رتبه اخرین نفر قبولی زنجان 27 تراز اخرین نفر زنجان 5873
زنجان طراحی شهری را گفتم

زنجان ترازش از قزوین بالاتره؟!!
یعنی تکمیل ظرفیت زنجان با چه ترازی میشه قبول شد؟