ایران شهرساز
مهدیه سعید - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان جدید ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1592)
+--- انجمن: تالارهای گفتمان و مشاوره (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1804)
+---- انجمن: تالار گفتمان برنامه ریزی شهری (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- موضوع: مهدیه سعید (/showthread.php?tid=17180)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

RE: مهدیه سعید - adibnia - ۱۳۹۲-۶-۱۹

خیلی دلم گرفت...خدا رحمت کنه وبهشت نصیبشون بشه...خدا به خانواده محترم ایشون صبر بده...امیدوارم حال مادرشون هرچه زودتر خوب بشه انشالله...واااای خیلی خبر ناراحت کننده ایه...

RE: مهدیه سعید - pinar - ۱۳۹۲-۶-۲۰

واقعا دردناکه ...
خداوند رحمتشون کنه و به بازماندگانشون صبر بده ...
ایشون از جمله کسانی بودند که همواره برای پیشرفت ما دوستان در كنكور امسال خيلي زحمت كشيدن و بدون كوچكترين چشم داشتي، ما رو تا آخرين لحظه همراهي كردن و حتي مي تونم بگم كه بنده قبوليم رو مديون زحمات و دلسوزي هاي بي دريغ اون عزيز ميدونم .
خيلي شوكه شدم ... ولي كاري جز دعا براي شادي روحشون از دستم برنمياد و خيلي متأسفم ...
از خداي متعال مي خوام بهشت برين منزلگاه ابديشون باشه و روحشون قرین رحمت ربوبی

RE: مهدیه سعید - elham90 - ۱۳۹۲-۶-۲۰

اندوه ما در غم از دست دادن ان عزیز بزرگوار در واژه ها نمیگنجد تنها میتوانم از خداوند برای خانواده محترمشان صبری عظیم و برای آن مرحوم روحی شاد و آرام طلب کنم...

RE: مهدیه سعید - shaghayegh_66 - ۱۳۹۲-۶-۲۰

خدایا تا کی باید این خبرهای دردناک رو بشنویم از جاده های ایران که به جاده های مرگ معروفه؟ چرا هیچ مسوولی به فکر نیست؟ چرا یه نخبه باید اینجوری جون عزیزش رو از دست بده؟ کاش اشک امون می داد.........
براشون رحمت و آرامش آرزو می کنم . خدا به خانواده گرامی اش صبر و سلامتی ببخشه.

RE: مهدیه سعید - sarayhaddadi - ۱۳۹۲-۶-۲۰

خیلی ناراحت شدم
روحشون شاد
باورش خیلی سخته
خدا به خونوادشون صبر بده
ایشاللا حال مادرش هم زودتر خوب بشه
خدا بیامرزتش

RE: مهدیه سعید - s1s2s3 - ۱۳۹۲-۶-۲۰

این جمله را تقدیم میکنم به مادر مهدیه

مادرم:

امروز برایت شعر می سرایم ،برای تو که قلبم در بطن وجودت

تپیدن گرفت،برای تو که هنوز لالایی عاشقانه ات در گوشم

ست برای فرشته ای که از آسمان آمدو مادر نامیدنش.

من خسته ام:

از خویشتن خویش،از گذشته و حال از روحیات و گفتارخویش،

من شرمسارم از اینکه هرگز از روی محبت به تو سلام نکردم،

جرات معذرت خواهی نداشتم،بوسه ای از مهر به دستان همیشه

خسته ات نزدم، من شرمند،همه خوبی هایت ،کوچکتر از ذرات

خاک پایت و حقیرتر از بند کفش های خاک گرفته ات.

مادرم:

ای حاصل جوانی تو بود و نبود زندگی ام

RE: مهدیه سعید - armangostar - ۱۳۹۲-۶-۲۰

(۱۳۹۲-۶-۲۰، ۱۲:۳۷ صبح)s1s2s3 نوشته است: این جمله را تقدیم میکنم به مادر مهدیه

مادرم:

امروز برایت شعر می سرایم ،برای تو که قلبم در بطن وجودت

تپیدن گرفت،برای تو که هنوز لالایی عاشقانه ات در گوشم

ست برای فرشته ای که از آسمان آمدو مادر نامیدنش.

من خسته ام:

از خویشتن خویش،از گذشته و حال از روحیات و گفتارخویش،

من شرمسارم از اینکه هرگز از روی محبت به تو سلام نکردم،

جرات معذرت خواهی نداشتم،بوسه ای از مهر به دستان همیشه

خسته ات نزدم، من شرمند،همه خوبی هایت ،کوچکتر از ذرات

خاک پایت و حقیرتر از بند کفش های خاک گرفته ات.

مادرم:

ای حاصل جوانی تو بود و نبود زندگی ام
انالله و انا الیه راجعون
من هم از اینکه این خبر ناگوار رو امشب دیدم بسیار ناراحت و متأشف شدم برای همه عزیزانی که غم از دست رفتن این مهندس مرحوم را که روحش شاد با خود حمل می کنند آرزوی صبر و شکیبایی دارم خصوصا برای مادر مهربان و داغ دیده این مرحوم از خداوند منان صبر بسیار می طلبم
و در نهایت این را می توانم بگویم
که مادر من دلگیر نباش زندگی همینه و همیشه مثل قطاری در حرکته و ما انسانها نیز مسافران همیشه و در حال حرکت این قطاریم هر کجا که سرنوشت ما رو بکشاند به همان سمت خواهیم رفت چرا که فرمان حرکت قطار فقط در دستان بی مهر سرنوشت هست البته بعضی مواقع از این سرنوشت ها می توان به ترحم و مهربانی خداوند یکتا نیز یاد کرد چرا که اگر در برخی موارد سرنوشت 50 درصد مقصر باشد از سوی دیگر بعد دیگر آن را نیز نباید فراموش کرد که آن همین حکمت خداونده که چه بسا خداوند همیشه عزیزانی را که خیلی دوست دارد زود از بین بقیه به سمت خود می کشاند تا بار گناهانش را کم کرده باشد در هر حال برای خانواده این محترم صبرو شکیبایی را آرزو مندم و امیدوارم که خداوند در بهشت برین جایش دهد.

برخی موارد از بیرحمی های زمانه آدم دلش میگیره این روزا زندگی خیلی ناسازگار شده و بیرحم. این حرف آخرم بود.

RE: مهدیه سعید - ماراویا - ۱۳۹۲-۶-۲۰

انالله و انا الیه راجعون

الان با خبر شدم

هنوز شوکه هستم...

تسلیت وازه کوچکی هست در برابر این غم جانکاه

امیدوارم مرحومه مغفوره روانشاد مهدیه سعید در جایگاه ابدی خویش بهشت برین سکنی گزیند.

درپایان درگذشت دوست و همکارمان را به خانواده داغدیده و جامعه شهرسازان تسلیت عرض مینمایم.

RE: مهدیه سعید - dementor - ۱۳۹۲-۶-۲۰

واقعا سانحه دردناکیه و تاسف باره برای خونواده ایشون صبر و برای ایشون امرزش از خداوند منان خواستارم و امیدوارم کسانی که مسبب این حادثه دل خراش بودن به سزای اعمال خود برسن نه منظورم اون راننده نیست منظورم اون افرادیه که اسکانیا غیر استاندارد تولید کردن که در امسال سه عدد از اینها اتش بگیرد و مردم عزیز این خاک رو در اتش حرص و طمع خود سوزونده ان.و امیدوارم وضع اقتصادی مردم هم خوب بشه تا به خاطر یک صرفه جویی یا هرچی از لاستیک های کهنه استفاده نکنن تا این اتفاقات تکرار نشه و عزیزان خود رو اینقدر راحت از دست ندیم .......و در اخر برای مادر ایشون ارزوی سلامتی و ارامش میکنم و جز این کار از دستم کاری برنمیاد...........متاسفانه............

RE: مهدیه سعید - tahura1580 - ۱۳۹۲-۶-۲۰

واقعاغمگین شدم.برای خانوادشون طلب صبرمیکنیم.گاهی ازخدابخاطرخیلی چیزاناراحتیم...چه قسمت وحشتناکی خدایا شکرت...بارها و بارها شکرت....