ایران شهرساز
برگزاری دوره های آموزشی آنلاین GIS در ایران شهرساز - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان جدید ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1592)
+--- انجمن: آموزش نرم افزارهای شهرسازی (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1596)
+---- انجمن: gis (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1623)
+---- موضوع: برگزاری دوره های آموزشی آنلاین GIS در ایران شهرساز (/showthread.php?tid=20778)

صفحه‌ها: 1 2

برگزاری دوره های آموزشی آنلاین GIS در ایران شهرساز - Brightness - ۱۳۹۳-۱-۲۸

واحد آموزش و مشاوره سایت تخصصی ایران شهرساز، در ادامه روند برگزاری کلاس های حضوری جی آی اس، قصد برگزاری کلاس های آموزشی آنلاین رو در سایت داره،لذا از دوستانی که تقاضای شرکت در کلاس ها رو دارند، میخواهیم که در این تاپیک درخواست خودشون رو اعلام کنند و پیشنهادات خودشون رو در مورد ارائه هر چه بهتر و اداره ی کلاس بیان کنند.

سرفصل های آموزشی :
1) فرم برداشت
2) آموزش زدن اکسل برای join کردن به نقشه
3) آموزش نقشه کد برای آماده سازی در

AutoCad

4) آموزش کار با آرک کاتالوگ مانند آموزش ساخت
mdb و طول و عرض جغرافیایی
5) آموزش های مربوط بهjoin کردن نقشه
6) آموزش های مربوط به تولید نقشه مانند کاربری
7) آموزش های مربوط به خروجی گرفتن و ایجاد راهنمای نقشه
8) آموزش کار با geo refrencing
9) آموزش کار باeditor

پیش نیاز: آشنایی مقدماتی با اتوکد و اکسل

RE: برگزاری دوره های آموزشی آنلاین GIS در ایران شهرساز - haydariyan - ۱۳۹۳-۱-۲۸

سلام
مهندس میشه یکم بیشتر در این زمینه توضیح بدید.استادش،تعدا اعضایی که میتونن شرکت کنن،هزینه اش و...

RE: برگزاری دوره های آموزشی آنلاین GIS در ایران شهرساز - Brightness - ۱۳۹۳-۱-۲۸

(۱۳۹۳-۱-۲۸، ۱۱:۰۴ صبح)haydariyan نوشته است: سلام
مهندس میشه یکم بیشتر در این زمینه توضیح بدید.استادش،تعدا اعضایی که میتونن شرکت کنن،هزینه اش و...
استاد مواردآموزشی که در فوق نامبردیم، مهندس hamidshahrsaz خواهند بود. هزینه بستگی به نحووه ی اجرای آموزش داره که از شما نظرخواهی شده در این پست. چنانچه موافق به برگزاری کلاس بصورت مجازی که امکان گفت و گوی آنلاین بین اعضا و استادهست، خب هزینه کمی بیشتر خواهد بود. و اگر موافق به برگزاری کلاس و پیش بردنش در تاپیک های آموزشی باشیم،که دسترسی محدود به اعضای ثبت نامی خواهد بود،خب هزینه خیلی کمتر خواهد شد. و یا نه، آموزش رو اگر با فیلم آموزشی ضبط شده جلو ببریم که شما بعد از دریافت فیلم، سوالات خودتون رو بپرسید هم هزینه ش به صورت دیگه ای خواهد بود. اما برای اولین دوره، مهندس حمید شهرساز لطف کردند و گفتند به رایگان برگزار بشه. حالا تا نظر شما عزیزان چی باشه.

RE: برگزاری دوره های آموزشی آنلاین GIS در ایران شهرساز - نعیمه حیدری - ۱۳۹۳-۱-۲۸

با سلام - بی صبرانه منتظر هستیم:)- ممنون

RE: برگزاری دوره های آموزشی آنلاین GIS در ایران شهرساز - hamid_shahrsaz - ۱۳۹۳-۱-۲۸

سلام دوستان

اگه قسمت باشه من میخوام کمی از نرم افزار وسیع gis رو برای شا آموزش بدم

این تاپیک زده شده تا ببینیم به نظر دوستان کار چطوری باشه؟ بهوصورت گفتگو؟ فیلم؟ متن یا ....

اینکه رایگان باشه یا پولی؟ (از این جهت که معمولا کسی که هزینه ای میکنه هر چند اندک بیشتر دنبال کار هست و احتمال اینکه وسط کار جا بزنه خیلی کمتر هست)

در ضمن دوستان پیشنهاد دیگه ای دارن در خدمتشون هستیم

RE: برگزاری دوره های آموزشی آنلاین GIS در ایران شهرساز - Brightness - ۱۳۹۳-۱-۲۸

من هستم برای این دوره . و با پی گیری و بحث در تاپیک هم موافقم. فقط اینکه دسترسی به مطالب فقط برای کسانی که ثبت نام می کنند و پیگیر هستند، در طول دوره محدود بشه.

RE: برگزاری دوره های آموزشی آنلاین GIS در ایران شهرساز - najme - ۱۳۹۳-۱-۲۸

سلام. فرصت خوبی هست برای یادگیری این نرم افزار کاربردی . من هم هستم .
من هم موافقم که بعد از اطلاع رسانی به اعضای سایت و ثبت نام گروه کلاس، دسترسی به مطالب (فیلم-متن یا ... ) محدود باشه .

RE: برگزاری دوره های آموزشی آنلاین GIS در ایران شهرساز - ماراویا - ۱۳۹۳-۱-۲۸

سلام

نرم افزار جی ای اس مهمترین بسته نرم افزاری برای رشته شهرسازی میباشد و اگر شهرسازی این نرم افزار را بلد باشد میتواند گام بلندی در بازار کار بردارد .متاسفانه در طی ماههای گذشته چندین تاپیک زده شد تا این نرم افزار را به دوستان اموزش داده شود ولیکن در همان ارسالهای اول به فراموشی سپرده شد.مهندس لطفا فقط به پی دی اف اموزشی اکتفا نشود در خاتمه من هم دوست دارم در این کلاس درس شما حضور داشته باشم.

RE: برگزاری دوره های آموزشی آنلاین GIS در ایران شهرساز - haydariyan - ۱۳۹۳-۱-۲۸

منم هستم. خودمم قصد داشتم مروری بر آموخته های سابق داشته باشم و اطلاعاتمو در این زمینه گسترش بدم.حالا که گروهی چه بهتر.
با تشکر فراوان.

RE: برگزاری دوره های آموزشی آنلاین GIS در ایران شهرساز - mahsa.aezzi - ۱۳۹۳-۱-۲۸

ایده ی خیلی خوبیه
پیشنهاد من مکانیابی از طریق جی آی اس هست که خیلی مورد نیازمونه.ولی فکر میکنم برای این مرحله با توجه به سرفصل های ارائه شده زود باشه.