ایران شهرساز
کارگروه هم اندیشی اعضای ایران شهرساز - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان قدیمی ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1591)
+--- انجمن: تالار ویژه سایت ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1)
+---- انجمن: اخبار و اطلاعیه های ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=586)
+----- انجمن: اطلاعیه و اخبار سایت (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=16)
+----- موضوع: کارگروه هم اندیشی اعضای ایران شهرساز (/showthread.php?tid=21095)

صفحه‌ها: 1 2

کارگروه هم اندیشی اعضای ایران شهرساز - Brightness - ۱۳۹۳-۲-۱۲

سلامی گرم خدمت دوستان عزیزم،امیدوارم ایام به کام باشد.
[تصویر:  1.gif]در خدمتتون هستم با یه خبر خوش. در ابتدا به همه ی عزیزانی که تازه به سایت پیوستند، از طرف مدیریت، خوش آمد میگم.

[تصویر:  Welcome1.gif]

پیرو استقبالی که در حرکت های ابتکاری ما در گروه های لاین ایران شهرساز صورت گرفت، ما گفت و گوهای آنلاینی رو پیرامون موضوعات جدید شهرسازی و مطابق با درخواست های بچه ها هر شب برگزار کردیم. از تمامی دوستان جدیدی که تازه باهاشون افتخار آشنایی پیدا کردم،تشکر میکنم برای فعالیت های خوب و مثبتشون و همکاری های بی دریغشون و نیز از مهندس شهباز که ما رو در این گفت و گوها همراهی کردن و از اطلاعات خوبشون بهره مند شدیم .

برآن شدیم تا این بحث های مفید رو توی سایت هم داشته باشیم، برای همین تصمیم گرفتیم تا کارگروه هم اندیشی رو با بچه ها تشکیل بدیم و در هفته موضوعاتی رو با هم در موردش بحث کنیم، تا اینجا که خیلی استفاده کردیم از این گفت و گوها و امیدوارم در ادامه با همکاری همه ی شما عزیزان، بهتر از پیش این بحث ها رو ادامه بدیم .

دوستانی که میتونن مشارکت داشته باشن، خوشحال میشم در این تاپیک آمادگی خودشون رو اعلام کنند. حضورتون سبز

RE: کارگروه هم اندیشی اعضای ایران شهرساز - marziyeh.b - ۱۳۹۳-۲-۱۲

(۱۳۹۳-۲-۱۲، ۰۶:۳۹ صبح)Brightness نوشته است:
[تصویر:  1.gif]در خدمتتون هستم با یه خبر خوش. در ابتدا به همه ی عزیزانی که تازه به سایت پیوستند، از طرف مدیریت، خوش آمد میگم.

پیرو استقبالی که در حرکت های ابتکاری ما در گروه های لاین ایران شهرساز صورت گرفت، ما گفت و گوهای آنلاینی رو پیرامون موضوعات جدید شهرسازی و مطابق با درخواست های بچه ها هر شب برگزار کردیم. از تمامی دوستان جدیدی که تازه باهاشون افتخار آشنایی پیدا کردم،تشکر میکنم برای فعالیت های خوب و مثبتشون و همکاری های بی دریغشون و نیز از مهندس شهباز که ما رو در این گفت و گوها همراهی کردن و از اطلاعات خوبشون بهره مند شدیم .

برآن شدیم تا این بحث های مفید رو توی سایت هم داشته باشیم، برای همین تصمیم گرفتیم تا کارگروه هم اندیشی رو با بچه ها تشکیل بدیم و در هفته موضوعاتی رو با هم در موردش بحث کنیم، تا اینجا که خیلی استفاده کردیم از این گفت و گوها و امیدوارم در ادامه با همکاری همه ی شما عزیزان، بهتر از پیش این بحث ها رو ادامه بدیم .

دوستانی که میتونن مشارکت داشته باشن، خوشحال میشم در این تاپیک آمادگی خودشون رو اعلام کنند. حضورتون سبز
سلام مهندس خوشحال میشم بتونم کمکی کنم در این راستا

RE: کارگروه هم اندیشی اعضای ایران شهرساز - Safoora_Tn - ۱۳۹۳-۲-۱۲

(۱۳۹۳-۲-۱۲، ۰۶:۳۹ صبح)Brightness نوشته است:

RE: کارگروه هم اندیشی اعضای ایران شهرساز - Brightness - ۱۳۹۳-۲-۱۲

صفورا جان و مرضیه جان خیلی ممنون از اعلام همکاری تون.

RE: کارگروه هم اندیشی اعضای ایران شهرساز - leila - ۱۳۹۳-۲-۱۲

سلام مهندس برایتنس
منم هستم

(۱۳۹۳-۲-۱۲، ۰۶:۵۷ صبح)leila نوشته است: سلام مهندس برایتنس
منم هستم
ممنونم لیلای عزیزم.

RE: کارگروه هم اندیشی اعضای ایران شهرساز - atelieahjam - ۱۳۹۳-۲-۱۲

با سلام

تشکر از این خبر خوش ، موفق باشید

(۱۳۹۳-۲-۱۲، ۰۷:۰۳ صبح)atelieahjam نوشته است: با سلام

تشکر از این خبر خوش ، موفق باشید
خوشحال میشیم از نظرات شما هم استفاده کنیم.

RE: کارگروه هم اندیشی اعضای ایران شهرساز - matinHZ - ۱۳۹۳-۲-۱۲

ممنون برایتنس جان برای این ایده نوع و زیبات .امیدوارم بتونم کمکی بکنم و معلومه هستم

(۱۳۹۳-۲-۱۲، ۰۷:۱۸ صبح)matinHZ نوشته است: ممنون برایتنس جان برای این ایده نوع و زیبات .امیدوارم بتونم کمکی بکنم و معلومه هستم
مرسی متین عزیزم. ممنون از حمایتت