ایران شهرساز
اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد (امروز ساعت 19) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان جدید ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1592)
+--- انجمن: اخبار (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1598)
+---- انجمن: اخبار دانشگاه (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1816)
+---- موضوع: اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد (امروز ساعت 19) (/showthread.php?tid=24602)

اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد (امروز ساعت 19) - URBAN 98 - ۱۳۹۳-۶-۱۸

دکتر علوی فاضل خبر داد: اعلام اسامی پذیرفته شدگان دکتری تخصصی دانشگاه آزاداسلامی از ساعت ۱۹ امروز/امکان انتخاب رشته مجدد
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی،گفت: اسامی پذیرفته شدگان ۱۹۶ رشته دکتری تخصصی دانشگاه آزاداسلامی امروز سه شنبه ساعت ۱۹ اعلام می‌شود .
 به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاداسلامی، دکتر مجتبی علوی فاضل افزود: داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.com از نتیجه خود مطلع شوند.
وی در ادامه گفت: پذیرفته شدگان باید در روزهای شنبه و یکشنبه  22و23 شهریورماه سال جاری به واحدهای پذیرفته شده مراجعه کنند.
معاون سنجش و پذیرش با اشاره به ایجاد رشته محل های جدید در مقطع دکتری تخصصی گفت: امکان انتخاب رشته/ محل مجدد به داوطلبان حائز شرایط داده شده است، علاقه مندان می توانند از ساعت 16 روز چهارشنبه 19 شهریورماه با مراجعه به پایگاه الکترونیکی معاونت سنجش و پذیرش نسبت به انتخاب رشته/محل جدید اقدام کنند.
وی در پایان گفت: پذیرفته شدگان باید برای مراجعه جهت ثبت نام ،مدارکی شامل اصل و کپی کارت ملی، اصل و کپی شناسنامه، شش قطعه عکس 4 × 3 با پشت زمینه سفید (برای مشمولان 12 قطعه عکس)، مدرکی که وضعیت نظام وظیفه برادران را مشخص می کند و مدرک تحصیلی یا گواهی موقت کارشناسی ارشد را به همراه داشته باشند.

RE: اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد (امروز ساعت 19) - alireza - ۱۳۹۳-۶-۱۸

up...

RE: اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد (امروز ساعت 19) - hamid_shahrsaz - ۱۳۹۳-۶-۱۸

اعلام شد دوستان
کسی قبول شده؟
درصد ها رو هم میشه بگین

RE: اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد (امروز ساعت 19) - saeed nasiri majd - ۱۳۹۳-۶-۱۸

سلام دوستان رتبه 12 دانشضگاه آزاد نجف آباد قبول شده

RE: اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد (امروز ساعت 19) - alireza - ۱۳۹۳-۶-۱۸

urban 98?
قبول شدید؟

RE: اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد (امروز ساعت 19) - URBAN 98 - ۱۳۹۳-۶-۱۹

سلام بر همگی
قصد نداشتم اعلام کنم. اما خب مهندس دهقان پرسیدند من هم بروی چشم پاسخ میدم اینطوری به بقیه هم میتونه کمک کنه.
نه خوشبختانه به دور دوم انتخاب رشته موکول شد چون مثل سال گذشته که آزمایشی شرکت کردم واحد امارات قبول میشدم، نمیرفتم واسه همین این گزینه رو اصلا انتخاب نکردم.
با رتبه مرحله اول 73 و درصد مصاحبه 58.7 -9 تا جابجا شدم و با 64 منتظر مرحله دوم انتخاب شهر-رشته هستم.
اما یه سوال برام پیش اومده که یکی از دوستان با 90 ادعا میکنه که واحد امارات پذیرفته شده.کسی اطلاعی داره؟

RE: اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد (امروز ساعت 19) - hamid_shahrsaz - ۱۳۹۳-۶-۱۹

کلا چند نفر پذیرش شدن؟
درصد ها چطور شده؟

(۱۳۹۳-۶-۱۹، ۱۲:۴۴ عصر)'hamid_shahrsaz' نوشته است: کلا چند نفر پذیرش شدن؟
درصد ها چطور شده؟

تا آنجا که اطلاع دارم تا 58 پذیرش شده.

میانگین درصدهای آخرین نفر قبولی علوم تحقیقات 43.37 و نجف آباد 36.40 و قزوین 39.79 شده است.

RE: اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد (امروز ساعت 19) - hamid_shahrsaz - ۱۳۹۳-۶-۱۹

(۱۳۹۳-۶-۱۹، ۱۲:۵۳ عصر)'URBAN 98' نوشته است:
درصد ها چطور شده؟

میانگین درصدهای آخرین نفر قبولی علوم تحقیقات 43.37 و نجف آباد 36.40 و قزوین 39.79 شده است.

تشکر از شما دوست عزیز
کلا چند نفر پذیرش داشتن؟
سوالات در چه حدی بوده؟

(۱۳۹۳-۶-۱۹، ۱۲:۵۷ عصر)'hamid_shahrsaz' نوشته است:
(۱۳۹۳-۶-۱۹، ۱۲:۵۳ عصر)'URBAN 98' نوشته است:
درصد ها چطور شده؟

تشکر از شما دوست عزیز
کلا چند نفر پذیرش داشتن؟
سوالات در چه حدی بوده؟

احتمالا 58 نفر پذیرش داشته .12 نفر علوم تحقیقات.10 نفر قزوین.10 نفر نجف آباد و 26 نفر امارات.
سوالات که معمولا سخت هستند اما مبانی سخت ترین بود و من اسکیس را هم بالا زده بودم.