GIS تهران - منطقه 4 - نسخهی قابل چاپ +- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com) +-- انجمن: چیدمان جدید ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1592) +--- انجمن: دانلودهای شهرسازی و معماری(عضویت طلایی) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1096) +---- انجمن: طرح های شهری(vip-2) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1128) +----- انجمن: طرح تفصیلی شهرهای ایران dwg و gis (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1116) +----- موضوع: GIS تهران - منطقه 4 (/showthread.php?tid=25000) |
GIS تهران - منطقه 4 - ایلیا - ۱۳۹۳-۷-۱ سلام سه شیپ فایل parcel با لایه های کد ملک و بلوک، landuse با کد کاربری و farsoode با کد ملک و بلوک لطفا قبلا از دریافت فایل حتما تاپیک زیر رو مطالعه کنید: http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=16691&action=lastpost این مطلب قیمتگذاری شده است RE: GIS تهران - منطقه 4 - hanane - ۱۳۹۳-۷-۱۵ (۱۳۹۳-۷-۱، ۰۹:۵۸ عصر)ایلیا نوشته است: سلامببخشید می شه بگین که از کجا باید بفهمیم هر یک از این رنگ ها که تو نقشه gis می یاد مربوط به کدوم کاربریه! تو attribute table که چیزی ننوشته!! RE: GIS تهران - منطقه 4 - ایلیا - ۱۳۹۳-۷-۱۵ سلام من دقیق در توضیحات تاپیکی که در پست اول لینک گذاشتم نوشتم که اصل فایل صرفا بر اساس اعداد 1 تا10 کاربری هارو مشخص کرده و من خودم چون با کاربری اراضی کار زیادی نداشتم، خیلی پیگیرش نشدم. نمیدونم یه سرچ می کنم ببینم میشه پیدا کرد چیه یا نه |