امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 2.84
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش ویژه گرایش برنامه ریزی شهری>>کامل ترین بانک سوال با بیش از 6000 تست
سلام دوستان
با همکاری رتبه 10 و مدیریت ایران شهرساز کاملترین بانک سوال گرایش برنامه ریزی شهری را به صورت طبقه بندی شده و به صورت فایل pdf منتشر کردیم.
حدود 6000 تست آماده شده است که بیش از 85 درصد با جواب و بیش از 60 درصد با جواب تشریحی می باشد.
از 29 مهر ماه تا 17 آبان (روز شهرساز)به مدت 19 روز داوطلبینی که پکیج برنامه ریزی را همراه با بانک تست به قیمت 119 هزار تومان خرید کنند هدایای زیر اهدا می شود.
1-شرکت در آزمون های آنلاین بانک تست(8 دوره)همراه با پاسخنامه و تراز آنی
2-عضویت ویژه 3 ماهه ایران شهرساز

برای خرید آنلاین اقدام کنید:
09120592515
تماس بگیرید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط saharava ، E.Y.I ، khansa
دوستانی که قبل از انتشار خرید کنند از 30 درصد تخفیف برخوردار خواهند شد.
قیمت اصلی 10 هزار تومان
قیمت قبل از انتشار 7 هزار تومان
از ارسال نخست خرید کنید.

پاسخ
 سپاس شده توسط moienian ، تیلور ، archopedia
این تستها کمک خوبی برای داوطلبین هست و میشه گفت مکمل فرایند مطالعه ست......سپاس از شما

آخرین ارسال های من :
پاسخ
150 تست تالیفی از طرف پردیس کیمیا فکر برای بانک تست ایران شهرساز با پاسخ تشریحی ارسال شد.

پاسخ
سلام
واقعا از این اتفاق نادر و ایده بسیار خوب مهندس قلانی خرسندیم و امیدواریم با این بانک تست نادر و بی نظیر شما نیاز به تستی نداشته باشید.
مطمئنا هر بسته تستی که بدستمان برسد در بسته بانک تست ایران شهرساز خواهیم گذاشت و بهمین دلیل این ویرایش را شماره 1.0 می نامیم و شماره های بعدی را نیز منتشر خواهیم کرد.
ارزش این بانک بیش از صد هزار تومان خواهد بود.با خرید و استفاده به موضوع پی خواهید برد.
در ساعت 11:58 دقیقه 27 مرداد 1393 بانک تست طراحی شهری را منتشر نمودیم و ان شالله تا ساعاتی دیگر برنامه ریزی را نیز منتشر خواهیم کرد که زمان آن حداکثر 24 ساعت خواهد بود

پاسخ
رمز برای خریداران ارسال شد.

پاسخ
ممنونم ازتون
تست ها بسیار عالیه
آخرین ارسال های من :

پاسخ
    داوطلبینی که از بانک تست استفاده نمودند لطفا نظراتشون را بیان کنند.

پاسخ
    مهندس من هر چی رمزا رو وارد میکنم خطا میده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آخرین ارسال های من :

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند
     به پای هرز باغ کال پرست.........!
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۵-۳۱، ۰۳:۳۰ عصر)'romisa' نوشته است: مهندس من هر چی رمزا رو وارد میکنم خطا میده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رمز ها درسته چون 6 نفر خرید نموده اند و گزارش خطای رمز ارسال نشده است.
    لطفا از طریق شماره 09171388783 پیگیری کنید.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 15,173 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,899 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,428 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,379 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,096 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان