امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امتیازات: 2.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آشفته بازاری به نام اتاق کار انیشتین
ولی خدا بیامرز دکتر حسابی ، حسابی مرتب بود
خونش حرف نداشت، تو حیاطشم پر گل و گیاه بود، خیلی هم برای پرورششون وقت میذاشت
شاید بیکار بوده بنده خدا، اما ما چی؟ اصلا وقت نداریم! نیست همه کارای مملکتی مونده رو زمین ومعطل ماست، به همین دلیل فرصت این کارارو نداریم:D
یادم باشه در مورد دکتر حسابی هم مطلبی بذاریم
البته اگه دوستان دانشمند خانومی سراغ دارن بفرمایند از اونها هم مطلب بذاریم:angel:
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN

پیام‌های داخل این موضوع
RE: آشفته بازاری به نام اتاق کار انیشتین - توسط vida - ۱۳۹۰-۱۰-۵، ۱۱:۵۹ عصر
RE: آشفته بازاری به نام اتاق کار انیشتین - توسط kasrak - ۱۳۹۰-۱۰-۱۷، ۰۹:۵۸ عصر
RE: آشفته بازاری به نام اتاق کار انیشتین - توسط ایلیا - ۱۳۹۰-۱۰-۱۸، ۱۲:۳۱ صبح
RE: آشفته بازاری به نام اتاق کار انیشتین - توسط @uror@ - ۱۳۹۰-۱۰-۱۸، ۰۳:۰۶ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1 1,752 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۵:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  آیا بناهای مدرن به جذب نیروهای شیطانی می انجامد؟ ماراویا 0 1,991 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۳:۵۲ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  به چه امیدی دارید ارشد می خونید به دنبال سواد یا کار s1s2s3 7 3,281 ۱۳۹۱-۸-۲۶، ۱۲:۲۷ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  حتما به این مکان بیایید - باغ موزه همدان .Utopia 19 8,112 ۱۳۹۱-۸-۶، ۰۳:۲۲ عصر
آخرین ارسال: .Utopia
  افسوس و تاسف دانشگاه زنجان من را وادار به انصراف از رشته طراحی کرد s1s2s3 25 9,099 ۱۳۹۱-۷-۲۵، ۱۱:۴۷ عصر
  دوستانی که کارشناسی ارشد معماری و طراحی شهری میخوان شرکت کنند حتما یک سر به این تاپیک s1s2s3 0 1,568 ۱۳۹۱-۷-۲۱، ۰۲:۴۰ عصر
  من اعتراض خودم را طی یک نامه برای رییس دانشگاه ازاد به صورت اینترنتی فرستادم s1s2s3 5 3,065 ۱۳۹۱-۷-۲۰، ۱۰:۵۲ عصر
  "اتاق تفکر ایران شهرساز" - تفکر شماره 1: بافت فرسوده 0RKIDEH 6 7,032 ۱۳۹۱-۷-۱۶، ۰۹:۵۶ صبح
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  "اتاق تفکر ایران شهرساز" - تفکر شماره 2: زلـــزله و مقاوم سازی .Utopia 15 8,963 ۱۳۹۱-۷-۱۶، ۰۹:۳۵ صبح
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  یک خبر مهم در مورد ارشد ازاد و به ضرر شهرستانی به نفع تهرانی s1s2s3 2 2,708 ۱۳۹۱-۷-۳، ۰۳:۵۱ صبح
آخرین ارسال: Blackfield

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان