امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امتیازات: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام=>همایش تعامل شهرسازی بانظام مهندسی؛چالش هاوراهکارها*باحضوربزرگان شهرسازی کشور
سلام تشکر از زحمات فراوان شما
با توجه به اینکه همایش وسط هفته است و در ساعت کاری شروع میشه، حضور کمی دیرتر مشکلی ایجاد نمیکنه؟ شما اطلاعی دارید؟
چون بسیاری از همایش ها پذیرش رو بعد از آغاز هم ادامه میدنهند اما بعضی هم بعد از شروع دیگه پذیرش ندارند
من خیلی دوست دارم شرکت کنم تا مثل همایش قبلی افسوس نخورم
سوالمو اینجا مطرح کردم تا شاید جواب برای بقیه دوستان هم مفید باشه
آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، jok224sok ، kasrak

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ثبت نام=>همایش تعامل شهرسازی بانظام مهندسی؛چالش هاوراهکارها*باحضوربزرگان شهرسازی کشور - توسط 0RKIDEH - ۱۳۹۰-۱۱-۲۹، ۰۹:۵۵ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star **دعوت به همکاری در غرفه ایران شهرساز در همایش بزرگداشت روز شهرساز Elham.A 8 18,635 ۱۳۹۲-۷-۱۸، ۱۱:۵۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  افتخاری دیگر(مقاله)بررسی علل حاشیه نشینی و راه حل رفع تعارض با اصول شهرسازی فرمت word alireza 2 3,934 ۱۳۹۱-۵-۶، ۱۲:۴۶ عصر
  افتخار=>مقاله ارائه شده در اولین کنفرانس منطقه ای مهندسی عمران.محیط زیست دانشگاه آزاد alireza 4 4,157 ۱۳۹۱-۴-۲۸، ۰۸:۵۷ صبح
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  بیانیه همایش 9 اسفند saeed nasiri majd 0 2,473 ۱۳۹۰-۱۲-۲۵، ۰۲:۴۲ عصر
آخرین ارسال: saeed nasiri majd
  بزودی گزارش به همراه تصاویر از همایش روز 9 اسفند alireza 3 3,382 ۱۳۹۰-۱۲-۱۵، ۱۰:۳۲ عصر
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  300 نفر=> شرکت کنندگان همایش 9 اسفند=>تعامل شهرسازی با نظام مهندسی؛چالش ها و راهکارها alireza 6 5,795 ۱۳۹۰-۱۲-۸، ۱۰:۴۴ صبح
  ثبت نام کنید*105 موضوع پیشنهادی اعضای سایت ایران شهرسازبرای موضوع همایش1روزه در تهران alireza 6 4,910 ۱۳۹۰-۱۱-۲۹، ۰۸:۵۵ عصر
  ثبت نام رایگان شروع شد=>موضوع همایش و تاریخ آن با همت مهندسان:((همایش بزرگ شهرسازان)) alireza 27 16,248 ۱۳۹۰-۱۱-۲۹، ۰۸:۵۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان