امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امتیازات: 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعتراض نسبت به پاسخنامه اولیه سنجش
سلام دوست عزیز:
سوال 55:خودم شانسی زدم مدیریت بخشی.درسته تو ایران حکومت متمرکز داریم ولی به نظرم مدیریت بخشی.من که یادم نیست ولی بعضی از دوستان می گفتن که دکتر حبیبی توی همایشی که توی دانشگاه مون بوده عینا این جمله رو ذکر کردن.ولی در هر صورت سوال مزخرفی بود.
سوال 61:میشه گفت یه جورایی حق با شماست ولی با توجه به ابن که لوکوربوزیه به زیبایی شناسی عقلانی اعتقاد داشت میشه گفت گزینه 3 درست تره.
سوال 83:جواب همون قاجاریه میشه.عین جمله از کتاب شار تا شهر کپی شده.صفحه 123 چاپ قدیم آخرای صفحه.
سوال 89:کاملا واضح که گزینه 4 درسته.کافیه یه نگاه به صفحه 398 کتاب موریس بندازی و نقشه ی دوتا شهر و نگاه کنی و حاشیه صفحه رو هم بخونی متوجه میشی که تئوتیهواکان دارای یک محور عریض شمالی جنوبی بوده و تنوچتیتلان صلیبی بوده.
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007

پیام‌های داخل این موضوع
اعتراض نسبت به پاسخنامه اولیه سنجش - توسط zxc - ۱۳۹۰-۱۲-۱۰، ۰۸:۴۰ عصر
RE: اعتراض نسبت به پاسخنامه اولیه سنجش - توسط alireza - ۱۳۹۰-۱۲-۱۰، ۰۸:۴۷ عصر
RE: اعتراض نسبت به پاسخنامه اولیه سنجش - توسط zolatan - ۱۳۹۰-۱۲-۱۰، ۰۹:۵۲ عصر
RE: اعتراض نسبت به پاسخنامه اولیه سنجش - توسط zxc - ۱۳۹۰-۱۲-۱۰، ۱۰:۱۲ عصر
RE: اعتراض نسبت به پاسخنامه اولیه سنجش - توسط kasrak - ۱۳۹۰-۱۲-۱۰، ۱۰:۱۸ عصر
RE: اعتراض نسبت به پاسخنامه اولیه سنجش - توسط mehdime007 - ۱۳۹۰-۱۲-۱۱، ۱۰:۴۷ صبح
RE: اعتراض نسبت به پاسخنامه اولیه سنجش - توسط zolatan - ۱۳۹۰-۱۲-۱۰، ۱۱:۰۰ عصر
RE: اعتراض نسبت به پاسخنامه اولیه سنجش - توسط alireza - ۱۳۹۰-۱۲-۱۱، ۱۲:۳۰ صبح
RE: اعتراض نسبت به پاسخنامه اولیه سنجش - توسط zolatan - ۱۳۹۰-۱۲-۱۱، ۱۱:۲۲ صبح
RE: اعتراض نسبت به پاسخنامه اولیه سنجش - توسط zxc - ۱۳۹۰-۱۲-۱۱، ۱۲:۲۳ عصر
RE: اعتراض نسبت به پاسخنامه اولیه سنجش - توسط mehdime007 - ۱۳۹۰-۱۲-۱۱، ۰۱:۳۲ عصر
RE: اعتراض نسبت به پاسخنامه اولیه سنجش - توسط zxc - ۱۳۹۰-۱۲-۱۱، ۰۳:۴۵ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 998 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ درخصوص زمان مشاهده و ويرايش اطلاعات ثبت‌نامي کنکورارشد 1396 alireza 0 859 ۱۳۹۵-۱۰-۱۲، ۰۶:۵۳ عصر
  هند (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 885 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۵ صبح
  مصر (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 812 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۴ صبح
  چین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 810 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  بین النهرین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 776 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح
  خلاصه شماره 5 از 14 خلاصه -آزتک،مایا،اینکا (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 690 ۱۳۹۵-۸-۳، ۰۳:۳۰ صبح
  اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور پذيرفته شدگان نهايي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي سال 95 alireza 0 997 ۱۳۹۵-۶-۷، ۰۲:۱۴ عصر
  طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 977 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
آخرین ارسال: marzieh gh
  كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,508 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: yalda118

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان