امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 3.28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با عرض پوزش از دوستان ولی مجبور به برداشتن چت شدیم
(۱۳۹۱-۲-۱۴، ۰۹:۴۵ صبح)Shahrsaz67 نوشته است: عجب زمونه ای شده ها....ولی مهندس میگم که مگه چند نفر این کار رو کردن ؟آمار دارین؟چون افراد vip تعدادشون محدوده.میتونید تذکر بدید بهشون یا تهدید به لغو کنید!اون چت خیلی خوب بود.یکی درخواست کمک داره یا یکی تشکر زنده میخواد بکنه و ...

اتفاقا اونهایی که اعلام نمودند از بی ادبی دوستان درخواست دهنده شکایت داشتند که مثل طلبکار برخورد میکنند البته اولش التماس هست ولی بعدش خودشون را نشون میدند.

دقیقا این مورد برای خود من هم اتفاق افتاد و وقتی گفتم که جزو قوانین هست .....

باشه اگه دوستان هم موافق باشند راه اندازی میکنیم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، sanaz.f

پیام‌های داخل این موضوع
RE: با عرض پوزش از دوستان ولی مجبور به برداشتن چت شدیم - توسط alireza - ۱۳۹۱-۲-۱۴، ۰۱:۲۷ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,908 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,341 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 668 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 990 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,277 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,394 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 13,098 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  راه اندازی چت روم ایران شهرساز ایلیا 7 4,588 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۰۹:۵۷ عصر
  خبر ویژه 15 درصد تخفیف ویژه=>سمینار و کارگاه آموزشی اکو تهران با حضور پروفسور بنتلی در ایران alireza 31 9,772 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۲:۰۸ صبح
  خبر ویژه بزودی سورپرایزتان میکنیم دریافت بیش از .... alireza 1 1,114 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۱:۳۵ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان