امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهادات و انتقادات خود را درباره شماره اول فصلنامه ایران شهرساز اینجا بنویسید
با تشکر از بچه هایی که اولین فصلنامه رو تهیه دیدن.ولی من چند تا چیز هست که باید بگم البته انتقاد باعث خوبی هر چیزی میشود.1:اگه متن انگلیسی میزارید سعی کنید با ترجمه باشه یا اگه ترجمه رو ندارید پس بهتره نزارید شاید بگید ما معنی کلمات کلیدی رو گذاشتیم ولی کسی که فصلنامه میگیره و شروع به خوندن میکنه باید همه چیز در داخلش معلوم باشه و نره معنی بقیه کلمات رو پیدا کنه.2:سعی کنید در شماره ی بعدی در هر شماره یکی از اساتید بزرگ خارجی رو معرفی کنید مثلا میشد لوکوربوزیه رو در این فصلنامه آورد شاید بگید همه میشناسن لوکوربوزیه رو ولی من به یقین میتونم بگم زیادیها با این بهترین معمار قرن آشنا نیستن حتی اگه بشناسن هم اشکال نداره شما در هر شماره به یکی از اساتید خارجی بپردازید.3:در این فصلنامه به یکی از اساتید ایرانی پرداختید و امیدوارم در شماره ی بعدی هم ادامه پیدا کنه و یک استاد خارجی و یک استاد ایرانی معرفی بشه.4:در هر شماره میشه جدول و سرگرمی هم به کار برد مثلا:یک جدول در مورد سالها و تاریخها باشه..5:سعی کنید در هر فصلنامه از همایش و نشستهایی که در اون فصل برگزار شده هم مطلب و نتایجش رو بزارید و صرفا فقط اسم همایشها و نشستها رو گذاشتن فایده نداره.6:بعضی روزنامه ها هم مطالبی نو و جدید دارن که میشه اونا رو هم در قسمتی به عنوان جراید آورد.7:در آخر میخواستم بگم به جز چند تا از بچه ها که مطالب تحلیلی و به روزی گذاشته بودن بقیه به نظر من خوب نبود بیشتر مطالب کنکوری بود ما در فصلنامه نکات کنکوری نمیخوایم بلکه کسی که فصلنامه میخونه دنبال چیزای جدید و به روز میگرده و به نظر من بعضی چیزها که در این فصلنامه گذاشته شده فقط برای اینکه این فصلنامه پر بشه.برای مثال و بهتر شدن یه سری به فصلنامه های آبادی بزنید که تا حالا 3 تا فصلنامه بیرون داده که وقتی کسی میخونش احساس خستگی نمیکنه چون مطالب به روز است.بازم من از زحمات همه ی شما تشکر میکنم.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، haydariyan ، Shahrsaz67 ، kasrak

پیام‌های داخل این موضوع
RE: پیشنهادات و انتقادات خود را درباره شماره اول فصلنامه ایران شهرساز اینجا بنویسید - توسط meysam rezaei - ۱۳۹۱-۳-۱۸، ۱۲:۲۷ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لیست وبلاگ ها و سایتهایی که لینک دانلود فصلنامه ایران شهرساز را درج کرده اند فصلنامه 5 18,047 ۱۳۹۱-۸-۶، ۱۰:۰۳ عصر
آخرین ارسال: فصلنامه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان