امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امتیازات: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درصد مرحله دوم چقدر در رتبه تاثیر دارد-تحلیل واقعی=>شما هم شرکت کنید
سلام دوستان.امسال من با رتبه 1300 مجاز شدم.اگر چه امید به قبولی با این رتبه برای من که رشتم غیر مرتبطه خیلی کمه اما از شما میخوام که کمکم کنید.اگه به فرض سوالی مثل سوال پارسال بدن برای جواب چه مراحلی رو باید طی کرد؟
کسی میتونه تو این چند روز باقی مونده به من راهنمایی بده؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: درصد مرحله دوم چقدر در رتبه تاثیر دارد-تحلیل واقعی=>شما هم شرکت کنید - توسط vatan - ۱۳۹۱-۴-۱۴، ۰۷:۴۹ عصر

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      آهای آهای، کیا مرحله اول قبول میشن . . . ایلیا 281 136,055 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۲:۳۱ عصر
    آخرین ارسال: SOMAYE SH
      دانلود مقالات علمی شما از سیویلیکا(900 تومان) alireza 0 734 ۱۳۹۴-۱۱-۲۳، ۰۷:۳۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      اطلاعیه افتتاح انجمن VIP وب سایت ایران معمار در روز دانشجو atelieahjam 12 4,913 ۱۳۹۳-۱۲-۳، ۰۲:۱۶ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      دانلود سوالات مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری 15 تیر 1392 zolatan 3 5,738 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۱۰:۵۲ صبح
      نتیجه نظر سنجی:گذاشتن فایلهای غیر رایگان در سایت را می پسندید؟ alireza 0 1,777 ۱۳۹۳-۱۰-۲۳، ۱۰:۴۶ عصر
      نظر ارزشمند شما در مورد... alireza 5 2,308 ۱۳۹۳-۱۰-۱۶، ۱۰:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: amindatcom
      نظرسنجی در مورد فعالیت های مهندسین فعال سایت در بخش های مختلف leila 1 1,253 ۱۳۹۳-۶-۲۱، ۰۲:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      اطلاعیه1 گروه ویژه مرحله دوم 93-{ویژه 73 ثبت نامی گرایش طراحی و برنامه ریزی شهری} alireza 32 12,521 ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۱۱:۰۲ صبح
      hottt>>جلسه اول کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی 93 alireza 11 6,147 ۱۳۹۲-۱۲-۶، ۰۴:۳۱ عصر
      جواب سوالات مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری 15 تیر 1392 alireza 23 11,986 ۱۳۹۲-۱۲-۱، ۱۱:۱۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان