امتیاز موضوع:
  • 90 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه طراحی پلان پارکینگ (هدیه : اکانت عضویت ویژه 6 ماهه ایران شهرساز)
اگه برای فروشه مساحت پایینتر بهتر فروش میره
در مورد دوبلکس میتونید همکف واول رو کامل بسازید با راه پله ارتباطی که مساحت حدود 300متر بشه اون وقت 2 پارکینگ خصوصی میخواین که پایین دستگاه پله عکس دوم قرار میگیره
توی اجرا طبقات رو مجزاش میکنید پارکینگ هم کسر نمیارید
اکس ستون برای 3 ماشین کنار هم باید7/5 باشه من رمپ 3 متری هم دادم نظام تایید هم شده

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط geo

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: مسابقه طراحی پلان پارکینگ (هدیه : اکانت عضویت ویژه 6 ماهه ایران شهرساز) - توسط esfanex - ۱۳۹۱-۴-۲۵، ۰۷:۴۲ صبح

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست رایگان ایل اتو کدبیس شهر شیرازو احتیاج دارم برای تحلیل سایت پلان فرودگاه شهید دستغیب alireza 2 2,558 ۱۳۹۳-۷-۲۹، ۰۷:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      بیایید با هم طراحی کنیم با جایزه 6 ماه عضویت ویژه که هزینه اش را خودم میدم زمردیان 0 986 ۱۳۹۲-۱۰-۲۹، ۰۴:۴۷ عصر
    آخرین ارسال: زمردیان
      پلان معماری میدان نقش جهان اصفهان،نماهای میدان،و سایت پلان،اطلاعاتی در خصوص اندازه و alireza 0 6,152 ۱۳۹۲-۸-۲۴، ۱۱:۴۲ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      پلان ومقطع موزه سانتوری mehman 6 6,406 ۱۳۹۱-۱۰-۲۶، ۰۶:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: mehman
      پلان بازار با فرمت dwg SA E ED 1 3,918 ۱۳۹۱-۹-۲۱، ۰۲:۰۸ عصر
    آخرین ارسال: MEHRAZZZ
      سایت پلان و پلان مجتمع مسکونی رو شیب رو داره کمک کنید hanakhanoom 1 2,735 ۱۳۹۱-۹-۴، ۱۰:۱۷ صبح
    آخرین ارسال: ماراویا
      درخواست نقشه برای زمین 250 متری شمالی تک واحدی با 4 پارکینگ زیر پیلوت زیربنا 120 meisamya 0 1,773 ۱۳۹۱-۸-۲۵، ۰۱:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: meisamya
      درخواست پلان معماری منطبق بر مقررات ملی برای آزمون نظام dely_sh 1 5,135 ۱۳۹۱-۶-۲۶، ۱۱:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: dely_sh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان