امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم تعلق مهر نظام مهندسی به برنامه ریزی منطقه ای؟؟!!
(۱۳۹۱-۶-۱۷، ۰۴:۳۳ عصر)parisa33 نوشته است: دوستان این درسته که میگن به ارشد برنامه ریزی منطقه ای مهر نظام مهندسی تعلق نمیگیره؟من خودم امسال قبول نشدم ولی یکی از دوستام منطقه ای قبول شده، و حالا شنیده که به این گرایش مهر تعلق نمیگیره، خیلی نگرانه،میگه من قبلا اینو نمیدونستم، دوستان لطفا درباره صحت سقم این موضوع راهنمایی بفرمایید؟

اره دوست عزیز به این گرایش مهر نظام مهندسی تعلق نمی گیره
آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی
    پاسخ
     سپاس شده توسط parisa33

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: عدم تعلق مهر نظام مهندسی به برنامه ریزی منطقه ای؟؟!! - توسط adelsharifi1988 - ۱۳۹۱-۶-۱۷، ۰۶:۰۱ عصر

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      تکمیل پایان نامه خود نیاز به دیتاهایی به شرح زیر دارم jomakintash 1 1,778 ۱۳۹۲-۱۱-۱۲، ۱۰:۵۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      نظریه در برنامه ریزی شهر nazanin mostafavi esfahani 0 1,512 ۱۳۹۲-۱۰-۲، ۱۱:۳۷ صبح
    آخرین ارسال: nazanin mostafavi esfahani
      کمک....پایان نامم در ارتباط با برنامه ریزی شهری در شهر تهران هستش jomakintash 2 2,474 ۱۳۹۲-۸-۱۷، ۱۱:۲۷ عصر
    آخرین ارسال: jomakintash
      راهنمایی-مقاله ای با عنوان زنان و فضاهای شهری niazi60 6 4,282 ۱۳۹۱-۱۰-۱۰، ۰۹:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: shahryar
    Rainbow بخش پاسخگویی برنامه ریزی شهری--پاسخگو مهندسین .Utopia و Setareh23 .Utopia 51 29,077 ۱۳۹۱-۷-۵، ۱۱:۵۹ عصر
    آخرین ارسال: .Utopia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان