امتیاز موضوع:
  • 111 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه ریزی کنکور 1391 طراحی شهری(ترم شش و پشت کنکوری بیا تو)
(۱۳۹۰-۳-۱۸، ۱۱:۵۷ عصر)deldar نوشته است: با تشکر فراوان به خاطر راهنماییتونnasi jacobes . ولی واقعاً باید تاسیسات شهری بهزاد فر و زیبایی شناسی در معماری پاکزاد جزو اولین اولویت هامون باشه؟؟؟؟ یعنی کتاب های توسلی بمونه اولویت دوم؟؟؟
راستی خودتون از کی شروع کردید به خوندن؟؟
میگید برای زبان چی بخونیم بهتره؟ و ارزش زبان چقدره ؟ چون برای معماری که خیلی زیاد بود ولی وقتی درصدای طراحی شهری رو نگاه میکردم مثل اینکه اونقدرا اهمیت نداره چون اکثراً 30 ال 40درصد زده بودند!!!!!!!!!!:huh:
اینم منابعی هستن که به من معرفی کردن:
1-قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان،وزارت مسکن و شهرسازی 2- مبحث دوم و چهارم مقررات ملی ساختمان،نظامات اداری و الزامات عمومی ساختمان،وزارت مسکن و شهرسازی3-مقررات شهرسازی و معماری و طرح های توسعه و عمران ،مصوب شورای عالی شهرسازیو معماری ایران4-فرآیند طراحی شهری،حسین بحرینی5-مبانی نظری و فرآیند طراحی شهری،جهانشاه پاکزاد6-سیر اندیشه در شهرسازی(جلد 1 تا3)،جهانشاه پاکزاد7-راهنمای طراحی فضا های شهری در ایران،جهانشاه پاکزااد 8-سیر اندیشه در شهرسازی،جلد اول و دوم، جهانشاه پاکزاد 9- مبانی و مفاهیم در معماری معاصر غرب ،وحید قبادیان 10- تاریخ شکل شهر تا انقلاب صنعتی ،جیمز موریس ،راضیه رضا زاده 11- آشنایی با معماری جهان،ابراهیم زارعی 12- معماری و شهرسازی در قرن بیستم ،لادن اعتضادی 13-محیط های پاسخده ،ترجمه مصطفی بهزاد فر 14-طراحی شهر ها ،ادموند بیکن و ترجمه فرزانه طاهری 15 اصول و روش ها ی سراحی شهری و فضای مسکونی ،محمود توسلی 16-طراحی فضای شهری 1و2 ،محمود توسلی 17-اسناد هدایت طراحی شهری ،ترجمه کوروش گلکار و سلماز حسینیون 18- مبانی طرحی شهری ترجمه راضیه رضا زاده و مصطفی عباس زادگان 19- زیرساخت های شهری (کتاب اول:آبرسانی و فاضلاب) مصطفی بهزاد فر 20- راهنمای طراحی فضای شهری در ایران ،جهانشاه پاکزاد 21-ساخت شهر و معماری در اقلیم گرم و خشک،محمود توسلی 22-قواعد و معیار ها ی طراحی فضا های شهری،محمود توسلی 23- کندوکاوی در تعریف طراحی شهری ،کوروش گلکار
یه مقدار با بالایی ها متفاوته!!!!!

سلام من 2 تا کتاب اولی که گفتی نخوندم و نمیتونم نظری بدم که بخون یا نه و منبع 3 رو خوندم کتاب خوبی بود بخونی ضرر نمیکنیو لی از کتاب بهزادفر سوال میدن و مهمه و زمانی که شما این همه وقت دارین مطمئنا میرسین خیلی خوب منابع بخونین.کتابابی توسلی چون بینش ساده است به نظر من کمتر زمان میبره و خوندنش راحت تره ولی خوب مطمئنا جز مهمترین کتاباس میتونی اونارو زودتر بخونی و در نظر داشته باش که از کتابای پاکزاد کم سوال نمیدن. مورد خلاصه هم اگر خودت کتابی رو خوندی و وقت کردی خلاصش کنی خیلی خوبه چون خلاصه خود آدم از هر خلاصه ای بهتره و اینکه خانه شهرسازان برا هر مبحثی جزوه خلاصه میداد اگر از کسی پیدا کنی خوبه و 1 کتاب خلاصه هم داره..کتاب مبانی طراحی رو هم بخون .در مورد زبان من زیاد نخوندم که خوب بزنم ولی کتاب 504 و کتاب حسین فرهادی که برا شهرسازیاس خوبه.خیلی وقت دارید زیاد نگران نباش:)
سال اول که 56 اوردم و کلا تابستون هیچی نخونده بودم از 22 مهر . امسال چون قصد شرکت نداشتم زیاد جدی نبد 1 کم مهر خوندم و بهمنم خلاصه های خودمو خوندم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050 ، deldar ، afsanehh ، diamond

پیام‌های داخل این موضوع
RE: برنامه ریزی کنکور 1391 طراحی شهری(ترم شش و پشت کنکوری بیا تو) - توسط nasi jacobes - ۱۳۹۰-۳-۲۲، ۰۳:۴۱ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,087 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
آخرین ارسال: mamamama
  چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,307 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,356 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,307 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
  دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,178 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,525 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: shivashf
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,728 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
آخرین ارسال: udesigner
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,575 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: payam_km
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,636 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: rikhtehgaran
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,595 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: