امتیاز موضوع:
  • 61 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغيير نام ‌وزارت «امور ‌زيربنايي» به ‌«راه و شهرسازي‌» وزارت راه و شهرسازي؟ نظرتون چيه؟
(۱۳۹۰-۳-۳۱، ۰۹:۴۷ عصر)jozef نوشته است: من که برام مهم نیست اسم رشته تحصیلیم روی چنتا وزارتخونه دیگه بره
من چند وقت پیش رفتم سازمان به اصطلاح مسکن و شهرسازی که امریه بگیرم گفتن که واسه رشته شهرسازی و عمران و معماری امریه نمی دیم و فقط به رشته هایی که توی آئین نامه باشن ما امریه میدیم
باورتون نمیشه حدود 40 تا رشته بود که اسم شهرسازی و عمران و معماری توشون نبود حتی رشته های ریاضی و اقتصاد بود ولی شهرسازی نه!!!!!!
می دونم که این بحثی که کردم زیاد با خبرتون مرتبط نبود ولی داغ دل هستش چیکار کنیم...............

سلام مهندس جان
كاملا با حرفت موافقم ولي برام خيلي عجيب بود كه وزارت راه و شهرسازي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
موقعي كه مسكن و شهرسازي بود اونجوري بود ...حالا كه .....نمي دونم شايدم بهتر بشه
در كل ....همين ايين نامه هاشون مارو كشته :huh:
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط jozef ، JAVAD4050

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تغيير نام ‌وزارت «امور ‌زيربنايي» به ‌«راه و شهرسازي‌» وزارت راه و شهرسازي؟ نظرتون چيه؟ - توسط Sadeghpour - ۱۳۹۰-۳-۳۱، ۱۰:۰۴ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [خبر شهرسازی] آخوندي:وزارت راه و شهرسازي سه محور اصلي را در سال 94 پيگيري مي كند Brightness 0 1,018 ۱۳۹۴-۱-۲۰، ۰۹:۱۵ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  [خبر شهرسازی] آغاز ثبت نام تسهیلات سربازی برای دانش آموختگان برتر/1فروردین Brightness 0 1,172 ۱۳۹۳-۱۲-۲۴، ۰۲:۴۲ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  مزیت تعداد اعتبار برای هر نام کاربری amindatcom 1 1,375 ۱۳۹۳-۱۰-۱، ۱۱:۵۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  عملكرد دولت در حوزه راه و شهرسازي ماراویا 0 1,435 ۱۳۹۱-۱۱-۲۷، ۱۰:۵۹ صبح
آخرین ارسال: ماراویا
  آزاد راه تبريز زنجان آماده افتتاح ماراویا 0 1,518 ۱۳۹۱-۱۱-۲۵، ۰۹:۱۲ عصر
  علاقه وزیر مسکن آفریقای جنوبی به ایران ماراویا 0 1,345 ۱۳۹۱-۱۱-۲۵، ۰۹:۰۵ عصر
  راه حلی برای ساکنین شهرهای بزرگ Ƒanos 0 1,758 ۱۳۹۱-۷-۱۷، ۱۱:۱۰ صبح
آخرین ارسال: Ƒanos
  معاون فنی بيمه ايران: هنوز ادعای مترو به اثبات نرسيده است Mohsenurbanism 0 2,287 ۱۳۹۱-۶-۱۴، ۰۳:۳۲ صبح
آخرین ارسال: Mohsenurbanism
  اعتراف به اشتباه و درخواست بخشش sharmin 1 2,131 ۱۳۹۱-۴-۴، ۰۸:۱۴ عصر
آخرین ارسال: javadrigi
  فقرا بيشتر به تخريب محيط زيست دامن مي زنند يا ثروتمندان ؟ aramo 0 1,358 ۱۳۹۱-۲-۲۷، ۰۴:۵۷ عصر
آخرین ارسال: aramo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان