امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک
من برای مقالم از یه سری متن استفاده کردم که از توی یک سایت برداشتمش.ولی به یه مشکلی خوردم.داخل متن یه سری منابع هست که فقط اسم و شماره صفحه داره و کامل نیست ولی من به منبع کاملش نیاز دارم.متنو میزارم اینجا ببینین میتونین توی نوشتن منبع کامل برای اخر مقالم کمکم کنین؟
پيش فرض هاي توسعه پايدار شهري
:
در راستاي تحقق توسعه پايدار شهري مي بايست شرايطي فراهم شود تا امكان بستر سازي توسعه پايدار انساني و بهبود رفاه اجتماعي شهروندي، فراهم گردد كه در اين بستر مي توان به برقراري عدالت اجتماعي(هاروي، 1376: ص110- 99
)
طراحي اقليمي هماهنگ با محيط زيست انساني (بحريني، شيعه، 1380)، تقويت ساختارهاي همبستگي اجتماعي همچون تعهد و مسئوليت پذيري، تقويت بنيانهاي اجتماعي و خانوادگي و احياي محيط زيست همگاني (بحريني، 1378) وايجاد انتظام ساختاري در فضاي شهري براي ادراك زيباشناختي و خوانايي شهري (كوين لينچ،
1381:
ص12- 34) و بهبود بهره گيري از فضاهاي شهري و افزايش رضايت شهروندي
(
بحريني، 1378، ص98- 129) و يكپارچگي بخشي به ساختار بصري محيط و منظر شهري
(
گوردن كالن، 1377: ص64- 90) اشاره كرد. كميسيون جهاني محيط زيست نيز الزامات توسعه پايدار را چنين بيان مي كند
:

آخرین ارسال های من :
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
کمک - توسط farnoosh joon - ۱۳۹۲-۵-۲۵، ۱۱:۵۱ صبح
RE: کمک - توسط haydariyan - ۱۳۹۲-۵-۲۵، ۱۲:۰۲ عصر
RE: کمک - توسط farnoosh joon - ۱۳۹۲-۵-۲۵، ۱۲:۰۸ عصر
RE: کمک - توسط haydariyan - ۱۳۹۲-۵-۲۵، ۱۲:۱۰ عصر
RE: کمک - توسط پریوش - ۱۳۹۲-۵-۲۵، ۰۱:۲۰ عصر
RE: کمک - توسط haydariyan - ۱۳۹۲-۵-۲۵، ۰۱:۳۵ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation محاسبه قوس(کمک فوری) serafina 3 1,956 ۱۳۹۲-۱۱-۲، ۱۰:۲۳ صبح
آخرین ارسال: serafina
  دوستان برنامه ریزی شهری کمک کنید .....؟؟؟ kiana7822 5 2,730 ۱۳۹۲-۱۰-۱۰، ۰۲:۰۵ عصر
آخرین ارسال: امير سويزي
  کمک در کاریری زمین و حمل ونقل برنامه ریزی شهری میریاما 1 1,602 ۱۳۹۲-۹-۲۲، ۱۱:۵۸ صبح
آخرین ارسال: میریاما
  کمک... اندیشه های فارابی ؟؟؟ rezvan87 1 1,968 ۱۳۹۲-۷-۲۹، ۱۱:۱۵ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  درخاوست کمک و راهنمایی imanataei 0 860 ۱۳۹۲-۷-۲۵، ۱۲:۲۷ صبح
آخرین ارسال: imanataei
  درخواست کمک از دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس haydariyan 1 1,376 ۱۳۹۲-۷-۱۸، ۱۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: hamidataee
  راهنمایی و کمک درباره ی نسیم شهر تهران ..... مهم آریودخت 4 2,809 ۱۳۹۲-۵-۱۹، ۰۶:۲۰ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  کمک برای شرح اصطلاحات haydariyan 0 1,176 ۱۳۹۲-۳-۳۰، ۰۷:۱۶ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  کمک کنید:سوال از GIS s1s2s3 0 1,099 ۱۳۹۱-۱۱-۴، ۱۱:۰۳ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  کمک>>امتیاز دانشجویان ممتاز از پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد ،استفاده کنند 13-12 14 5,721 ۱۳۹۱-۱۱-۴، ۰۸:۴۶ عصر
آخرین ارسال: CJ-07

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان