امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد
(۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۵:۰۷ عصر)maryam.69 نوشته است: دوستان تو رو خدا کمکم کنید. به نظرتون با این رتبه و کارنامه من در انتخاب سومم احتمال قبولیم چقدره؟ اخه شرکت تو مرحله دوم واسم خیلی سخته و اگه احتمال قبولیم زیاد باشه می خوام شرکت کنم. تو رو خدا زود جوابم رو بدین. منظور از اون رتبه کل چیه؟ یعنی من بین کسانی که قزوین قبول شدن رتبه ام 361 شده؟ یا بین همه ی شرکت کننده ها؟

[تصویر:  80540576327018573179.jpg]

توکل کن به خدا و بیا امتحان بده!انشاءالله موفق میشی!!!!113113113
رتبه شما فکر کنم بین تمام کسایی سنجیده میشه که برنامه ریزی شهری واحد قزوین رو زدن!!!1
این نظر منه!!!بازم اگه دوست داشتین بپرسین چون اینطور منطقی تره!!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ماراویا

پیام‌های داخل این موضوع
تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد - توسط sh.ghazizade - ۱۳۹۲-۶-۱۵، ۰۲:۴۰ عصر
RE: تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد - توسط mahan - ۱۳۹۲-۶-۱۵، ۰۶:۲۸ عصر
RE: تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد - توسط saly1 - ۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۱:۵۱ عصر
RE: تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد - توسط Sahab - ۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۲:۵۳ عصر
RE: تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد - توسط maryam.69 - ۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۵:۰۷ عصر
RE: تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد - توسط mahan - ۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۶:۵۵ عصر
RE: تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد - توسط samintash - ۱۳۹۲-۸-۱۳، ۱۲:۱۵ عصر
RE: تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد - توسط mahan - ۱۳۹۲-۸-۱۴، ۱۲:۰۶ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مهم <<< اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص آزمون کارشناسی ارشد شماره 2 godonly. 5 2,343 ۱۳۹۳-۴-۱۳، ۰۳:۰۲ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  پذیرش دانشجو پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران godonly. 0 1,712 ۱۳۹۳-۴-۸، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  پیام فوری.کنکور آزاد معماری که فرداست و دو مرحله هست چطوره؟بلافاصله بعد آزمون تستی بر alireza 0 1,455 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۹:۰۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اصلا دانشگاه آزاد ارزش خوندن داره؟ زمردیان 11 4,146 ۱۳۹۲-۱۲-۵، ۰۳:۲۸ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  مشاور:اگه من ارشد و دکتری رو بطور پشت سر هم بگیرم بازم بابت مهر طراحی و نظارت نمیدند alireza 0 1,180 ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۹:۳۸ عصر
  اختلاف معدل درج شده با معدل اصلی در کنکور کارشناسی ارشد دولتی alireza 7 3,579 ۱۳۹۲-۱۱-۲۲، ۰۳:۰۴ عصر
آخرین ارسال: century21
  تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,465 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  انتخاب مرکز واحد امارات متحده عربی برای گرایش برنامه ریزی شهری آزاد alireza 1 1,451 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۷ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 3 2,063 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۰ عصر
  کنکور کارشناسی ارشد 93 در موعد مقرر برگزار می‌شود hamid_shahrsaz 1 1,365 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۲۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان