امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد
دوست عزیز برا بهمن تکمیل ظرفیت میزنن ولی شما که الان قزوین قبول شدین و اونجا ثبت نام کردین چرا میخواین حق یه نفر دیگه رو پایمال کنین!68
به نظر من بهترین حالت اینه که شما برین یه ترم بخونین و بعد از اون انتقالی بگیرید.فکر کنم طبق بخشنامه جدید بتونین انتقالی بگیرید.البته بهتر بیشتر تحقیق کنین.ولی لطفا به دیگران هم فکر کنین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!41

آخرین ارسال های من :
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد - توسط sh.ghazizade - ۱۳۹۲-۶-۱۵، ۰۲:۴۰ عصر
RE: تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد - توسط mahan - ۱۳۹۲-۶-۱۵، ۰۶:۲۸ عصر
RE: تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد - توسط saly1 - ۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۱:۵۱ عصر
RE: تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد - توسط Sahab - ۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۲:۵۳ عصر
RE: تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد - توسط maryam.69 - ۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۵:۰۷ عصر
RE: تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد - توسط mahan - ۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۶:۵۵ عصر
RE: تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد - توسط samintash - ۱۳۹۲-۸-۱۳، ۱۲:۱۵ عصر
RE: تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد - توسط mahan - ۱۳۹۲-۸-۱۴، ۱۲:۰۶ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مهم <<< اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص آزمون کارشناسی ارشد شماره 2 godonly. 5 2,343 ۱۳۹۳-۴-۱۳، ۰۳:۰۲ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  پذیرش دانشجو پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران godonly. 0 1,712 ۱۳۹۳-۴-۸، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  پیام فوری.کنکور آزاد معماری که فرداست و دو مرحله هست چطوره؟بلافاصله بعد آزمون تستی بر alireza 0 1,455 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۹:۰۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اصلا دانشگاه آزاد ارزش خوندن داره؟ زمردیان 11 4,146 ۱۳۹۲-۱۲-۵، ۰۳:۲۸ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  مشاور:اگه من ارشد و دکتری رو بطور پشت سر هم بگیرم بازم بابت مهر طراحی و نظارت نمیدند alireza 0 1,180 ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۹:۳۸ عصر
  اختلاف معدل درج شده با معدل اصلی در کنکور کارشناسی ارشد دولتی alireza 7 3,579 ۱۳۹۲-۱۱-۲۲، ۰۳:۰۴ عصر
آخرین ارسال: century21
  تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,465 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  انتخاب مرکز واحد امارات متحده عربی برای گرایش برنامه ریزی شهری آزاد alireza 1 1,451 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۷ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 3 2,063 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۰ عصر
  کنکور کارشناسی ارشد 93 در موعد مقرر برگزار می‌شود hamid_shahrsaz 1 1,365 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۲۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان