امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال از شما=>جواب از رتبه 2 کنکور 1391 طراحی شهری
(۱۳۹۲-۸-۱۲، ۰۵:۳۲ عصر)ar_gh نوشته است: سلام.من رشته کارشناسیم مرتبط نیس ولی میخوام ارشد طراحی شهری شرکت کنم.
چقد باید برای آماده شدن واسه کنکور وقت بذارم؟
و اینکه فاصله بین آزمون تئوری و عملی چقده؟
ممنون میشم زود جواب بدین
سلام
خب شما اول باید سعی کنید با مطالعه یکسری کتاب مرجع یک پیش زمینه ای برای وارد شدن در این رشته پیدا کنید
اگر با برنامه خوب پیش برید
از تیر ماه تا بهمن ماه میتونه فرصت خوبی برای موفقیت باشه
فاصله دو آزمون هم 4 ماه هست
موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال از شما=>جواب از رتبه 2 کنکور 1391 طراحی شهری - توسط saminta - ۱۳۹۲-۸-۱۵، ۰۳:۴۶ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,195 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
آخرین ارسال: mamamama
  چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,354 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,385 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,331 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
  دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,208 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,568 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: shivashf
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,769 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
آخرین ارسال: udesigner
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,663 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: payam_km
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,681 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: rikhtehgaran
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,615 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان