امتیاز موضوع:
  • 56 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بالاخره تمام شد!؟ آزمون تشریحی تحلیلی امروز(24 تیر ماه1390)چطور بود؟ برنامه ریزی شهری
با سلام خدمت دوستان عزیز خصوصا اونایی که فکر می کنن شاید حقشون تو مرحله دوم ضایع بشه و هم چنین ارکیده عزیز.خواستم بگم ما هنوز هم می تونیم نسبت به این آزمون اعتراض کنیم. به چند دلیل:1-
قسمت سوم سوال یک پروژه طراحی شهری بود.که اگه کسی کتاب طرح ها و برنامه های شهرسازی بهزادفر رو خونده باشه( صفحه 87 تا 102،پروژه طراحی شهری خاک سفید )متوجه می شه که اصولا سوال و خواسته هاش عین پروژه طراحی شهری خاک سفیده.که خود بهزادفر هم بر به کارگیری نام طراحی شهری در چنین پروژه ای تاکید داره.حالا دو تا مسئله پیش می یاد یکی اینکه برید طرحاتون رو با این طرحی که تو کتاب بهزادفره مقایسه کنید هر چی شبیه تر باشه مطمئن باشید نمره بالاتری می گیرید،البته من خودم کتابش رو خونده بودم طر حش رو هم بلد بودم اما به علت نداشتن مدیریت زمان نتونستم درست جواب بدم ولی کسایی که کتاب رو خونده بودن و وقتشون رو هم تنظیم کرده بودن حتما جواب دادن.متاسفانه من ساعت نداشتم و زمان ازدستم در رفت. دوم اینکه چرا اصولا بهزادفری که خود بر به کارگیری واژه طراحی شهری در موضع خاک سفید تاکید داره سوالی به شدت شبیه اونو اونم برای غربال نهایی برنامه ریزی شهری طرح می کنه؟

2-چرا با وجود اینکه امسال برنامه ریزی شهری تبدیل به 3 گرایش شده ،حتی اگر فرض کنیم قسمت های اول و دوم سوال مربوط به برنامه ریزی شهری بوده،از دو گرایش دیگه یعنی مدیریت شهری و برنامه ریزی منطقه ای سوال داده نشده؟

البته مطالب دیگه ای هم هست اگه دوستان تمایل دارند اعتراض خودمون را به صورت متمرکز در قالب نامه و بعد مراجعه حضوری با هماهنگی لازم با نظرات خودشون با ما همکاری کند ومطمئن باشند که با اتحادمون نیمگذاریم که در حقمون ظلم بشه.با تشکر

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط city111 ، 0RKIDEH ، alireza

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: بالاخره تمام شد!؟ آزمون تشریحی تحلیلی امروز(24 تیر ماه1390)چطور بود؟ برنامه ریزی شهری - توسط parsa_archi - ۱۳۹۰-۴-۲۶، ۰۴:۳۸ عصر

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 18,078 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,465 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,109 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,683 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,093 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,956 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,604 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,500 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,217 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
      راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 765 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان