امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منابع کنکور طراحی شهری-پیشنهاد از شما
(۱۳۹۲-۴-۲۱، ۱۱:۴۱ صبح)zeytoon نوشته است: با سلام مجدد
فایل منابع، مجموع تمام پیشنهاداتیه که همه دوستان دادن و فایل برنامه کلی هم چیزی که مهندس حامد قرار دادند. در حال جمع بندی هستیم. از دوستان کارگروه کسی اگر مطلبی میخواد اضافه کنه لطفا یه خورده سریعتر
ممنون

forough.r

سلام دوستان اینا تجربیات من در طول این یک سال هستش ازونجایی که ما سال بالایی نداشتیم و در طول ترم 7 واسه کنکور میخوندیم به شدت دنبال راهنمایو کمک بویدمو کسی نبود.واسه همین من هر کمکی که لازم باشه میکنم.این لیست منابعیه که از دوستان با رتبه خوب و یک سری از اساتید جمع اوری شده اگر سوالی داشتید درخدمتم...:blush:

البته مهندس حرف های شمارو هنوز نتونستم کامل بخونم. واقعیتش بعضی قسمت هاش یه خورده ناخوانا هست. اگه میشه لطف کنید وردش رو بدید کلی به ما کمک کردید
فایل منابع که قرار دادید خیلی خوب بود,البته فایل من فکر میکنم مربوط میشه به مرحله بعد,یعنی اولویت بندی,تقسیم بندی و موضوع بندی کتابها
فایل منابع رو که دیدم فکر میکنم 4/5 کتاب اختلاف داشت با برنامه من.این خیلی خوبه.میتونیم بریم سراغ مرحله بعد که اولویت بندی و نحوه مطالعه میشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  منابع کنکور طراحی شهری -معرفی شده توسط رتبه 6 خانم مهندس سامینتا alireza 3 2,161 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۹:۲۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  منابع ارشد طراحی شهری به کمک همدیگه ..... hesam.n 8 3,298 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۹:۰۷ صبح
آخرین ارسال: forough.r_mybb_import61197

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان