امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اختلاف معدل درج شده با معدل اصلی در کنکور کارشناسی ارشد دولتی
(۱۳۹۲-۱۱-۲۰، ۰۸:۲۸ عصر)AliReza نوشته است: سلام
پیام تلفنی یکی از اعضا:
سلام من معدلم چند صدم با معدل اصلی ام اختلاف داره میخواستم ببینم مشکلی نداره؟
من هنوز فارغ التحصیل نشدم.

اگر معدلی که برای سازمان سنجش زدین کمتر از معدل واقعی باشه ... مشکلی نیست ولی اگه فقط یک صدم بیشتر باشه .... خیلی کار سخت میشه ... از امروز هم دقیقا نمیدونم تا اعلام نتایج واسه ویرایش فرصت میدن یا نه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، alireza ، century21

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اختلاف معدل درج شده با معدل اصلی در کنکور کارشناسی ارشد دولتی - توسط EBRAHIMMILAN2012 - ۱۳۹۲-۱۱-۲۰، ۰۸:۳۴ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مهم <<< اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص آزمون کارشناسی ارشد شماره 2 godonly. 5 2,369 ۱۳۹۳-۴-۱۳، ۰۳:۰۲ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  پیام فوری.کنکور آزاد معماری که فرداست و دو مرحله هست چطوره؟بلافاصله بعد آزمون تستی بر alireza 0 1,485 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۹:۰۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  راجع بع پذیرش بدون کنکور هم اطلاعاتی دارین؟ alireza 0 1,138 ۱۳۹۲-۱۱-۲۸، ۰۱:۰۶ عصر
  منکه با جوابایی که دیدم واقعا ناامید شدم درصدام پایینه alireza 1 1,184 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۱۰:۵۷ صبح
آخرین ارسال: M.Noori
  مشاور:اگه من ارشد و دکتری رو بطور پشت سر هم بگیرم بازم بابت مهر طراحی و نظارت نمیدند alireza 0 1,189 ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۹:۳۸ عصر
  تجربیات شما بعد از کنکور:چیا رو آدم بخونه چیارو نخونه و رو کدوما زوم کنه alireza 2 1,544 ۱۳۹۲-۱۱-۲۱، ۰۸:۳۱ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,474 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 3 2,082 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۰ عصر
  کنکور کارشناسی ارشد 93 در موعد مقرر برگزار می‌شود hamid_shahrsaz 1 1,374 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۲۳ عصر
  تعویق کنکور دانشگاه سراسری 93 ارشد همه رشته ها بدلیل برف سنگین در شمال کشور alireza 8 5,024 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۱۷ عصر
آخرین ارسال: شیلان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان