امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعتراض.دوشنبه 17 شهریور روبروی سازمان سنجش
با عرض سلام خدمت همه دوستان خوب سایت و عذر تقصیر بابت غیبت چند وقت
واقعا درصدهای امسال تاسف بار بود(مرحله 2) و شاید توصیف مناسبی برای این طرز نمره دادن پیدا نشه (تخیلی می تونه خوب باشه!) و درسته که خودم هم شهرسازی خوندم اما اگر اینها نظرات دقیق و نهایی اساتید طراح و برتر شهرسازی باشه ، فاتحه خیلی چیزهارو از پیش باید خوند. در سال های قبل هم اعمال سلایق در نمره دهی مرحله دوم وجود داشته اما گویا امسال تفاوت خیلی بیشتر از معمول هست که بماند...
غرض از مزاحمت چون بچه ها میخوان برن اعتراض، طبق تجربه دوستانی که سال های قبل سنجش به صورت حضوری اعتراض کردند و خودم هم شاهد بودم از نزدیک، رفتار نامناسب شاید اولین چیزی باشه که با اون مواجه بشید و گفتن این جملات که این اعتراضات احتمالا فایده ای نداره(نقل به مضمون متصدیان سنجش سال1392)، یک فرمی هست بهتون میدن و پر می کنید و بعدش خداحافظ! برید تا جواب نامتون براتون پست بشه
حالا که قرار هست امسال اعتراض به صورت دست جمعی باشه پیشنهاد میکنم دوستان حتما پیگیر باشند جدیتر و برگی چیزی بگیرند که جواب این اعتراضات حتما داده بشه و حتما به صورت ایمیل هم به سنجش بفرستید این اعتراضات رو و تا جایی که میتونید از انواع کانالها اقدام کنید تا دستتون بازتر باشه برای پیگیری های بعدی
ایشالا موفق باشید

آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، میمنت ، mardin

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اعتراض.دوشنبه 17 شهریور روبروی سازمان سنجش - توسط ایلیا - ۱۳۹۳-۶-۱۲، ۱۰:۴۹ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  گزارش:نتیجه اعتراض به نتایج ارشد(اسکیس).ممنون بچه ها بابت همکاری urbanDesign.h 10 4,728 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۶:۰۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  خیلی مهم >> نامه اعتراض را امضا کنید godonly. 10 4,424 ۱۳۹۳-۶-۱۷، ۰۴:۱۹ عصر
آخرین ارسال: z.s
  15 نامه امضا شده تا این لحظه....آخرین مهلت روز اعتراض urbanDesign.h 14 3,846 ۱۳۹۳-۶-۱۷، ۱۲:۵۴ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مهم >> گفتمان نحوه ی اعتراض به نتایج مرحله 2 طراحی شهری و برنامه ریزی شهری godonly. 32 7,092 ۱۳۹۳-۶-۱۶، ۰۹:۳۲ عصر
آخرین ارسال: new.a
  خیلی مهم << اعتراض خود را در این سایت اعلام کنید godonly. 9 3,063 ۱۳۹۳-۶-۱۴، ۱۱:۴۹ صبح
آخرین ارسال: romisa
  برنامه ریزی،هر روز یک سوال- ارشد94: 17 romisa 1 801 ۱۳۹۳-۶-۱۲، ۰۸:۳۹ صبح
آخرین ارسال: romisa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان