امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طنز شهری/ گاهنوشته های شهرساااااااازی
تعبیر خواب های ساختمانی******** طنز

صما، گروه طنز- سلام داداش! مهندس چندتا نقطه... هستم و در خواب دیدم که کاندیدای هیئت مدیره شده ام و جلسۀ انتخابات در یک اتاق شیشه ای برگزار شد که به محض ورود من، اتاق شیشه ای شکست و فرو ریخت و کسی به من رأی نداد لطفاً خوابم را تعبیر کنید.

آن قدر خواب های مختلف جهت تعبیر شدن به دست ما رسیده که که ناخودآگاه آدمی را یاد شعر معروف «روزا با تو زندگی رو پر از قشنگی می بینم، شبا به یاد تو همش خوابای رنگی می بینم» می اندازد که در این بخش چندتا از خواب های شما را تعبیر می کنیم.

سلام داداش! مهندس چندتا نقطه... هستم و در خواب دیدم که کاندیدای هیئت مدیره شده ام و جلسۀ انتخابات در یک اتاق شیشه ای برگزار شد که به محض ورود من، اتاق شیشه ای شکست و فرو ریخت و کسی به من رأی نداد لطفاً خوابم را  تعبیر کنید.

دوست عزیز دیدن این گونه خواب ها اصلاً و ابداً در شأن مهندسان نیست و تعبیر خوبی ندارد. یعنی شما به طرف آجر، میلگرد، بتن، گچ و سیمان برو اما به طرف شیشه نرو!! چون یک مهندس نباید حتی در خواب هم به طرف شیشه و سایر چیزها که به خاطر بدآموزی نمی توانم اسمش را بیاورم برود. طبق تعبیر«ابن خوابویه» شما احتمالاً قصد دارید کاندیدای هیئت مدیره شوید اما طبق ماده11 بند 2 اساسنامه که گفته «عدم فساد اخلاقی و مالی و عدم اعتیاد به مواد مخدر» شما را رد صلاحیت می کنند، اینکه در خواب دیده اید اتاق شیشه ای انتخابات شکست و فرو ریخت هم به سه دلیل می تواند باشد. اول؛ توهم زیاد. دوم؛ رفیق بد. سوم؛ زغال خوب! خواهشاً دیگر بنده را هم داداش! صدا نکن و از این خواب ها هم برای ما نفرست. در ضمن شما مهندس نیستی بلکه «مهندس نما» هستی، معتاد انگل اجتماع.

با سلام خدمت خوابگزار اعظم، بنده یک جورایی دست اندر کار بخش مسکن و ساختمان هستم که متأسفانه نمی توانم بگویم چه جورایی. چند وقت پیش در خواب دیدم که یک طوفانی همراه با سیل دارد از آن دوردست ها می آید و فقط من آن را می بینم و بقیه دوستان دست اندرکار مشغول کار و بار خود هستند و توجهی به آن ندارند و با لبخند به من نگاه می کنند. در ضمن نمی دانم چرا من در ایران بودم ولی انگار در تایلند هستم.

دست اندرکار گرامی، بنده یک جورایی متوجه شدم که شما یک خواب 8 در 7 دیده اید البته این خواب شما هم تعبیر دارد. در نسخۀ خطی «ابن شیرین» آمده است که خواب دیدن طوفان و سیل نشان از یک اتفاق بزرگ و عظیم دارد و چون شما یک جورایی دست اندرکار ساختمان هستید پس این اتفاق سیل آسا و بزرگ در بخش مسکن است و چون دیگر دست اندرکاران مسکن توجهی به این موضوع ندارند دلیل بر این واقعیت است که این فرضیه فقط در ذهن شما شکل گرفته و واقعیت ندارد. از طرف دیگر چون احساس می کردید در تایلند هستید اما در ایران بودید نشانۀ سونامی در تایلند است و با توجه به همۀ این نشانه ها می توان تعبیر کرد که شما احساس می کنید که «سونامی مسکن در راه است» اما با اینکه شما یک جورایی دست اندر کار مسکن و ساختمان هستید هیچکس حرف شما را جدی نمی گیرد. به نظر بنده شما فکر سونامی مسکن را از سرتان خارج کنید و مثل مسکن که در خواب است آسوده بخوابید.

سلام خوابگزار عزیزم، بنده یک خانم مجرد تحصیل کرده در رشتۀ ساختمان هستم با قد 175 و وزن 60 کیلو، چند شب است که پشت سر هم خواب می بینم که یک پرنده که همای سعادت است از دور دست ها پرواز می کند و روی سر من می نشیند و به جای تخمگزاری یک آجر روی سر من می گذارد و می رود و هنگامی که آجر را دستم می گیرم مثل خاکستر پودر می شود و باد آن را می برد. هیچکس نتوانسته خوابم را تعبیر کند ممنون می شوم اگر تعبیر آن را برای من بگویید.

خانم مجرد! قد و وزن شما هیچ تأثیری در تعبیر خوابتان ندارد و نیازی نیست آن را مطرح کنید. اما «ابن خوابویه» همای سعادت در خواب را به وجود خواستگار تعبیر می کند و اینکه شما چندین بار این خواب را دیده اید نشان می دهد که رویای صادقه است و حتماً کسی به خواستگاری شما می آید. چون همای سعادت تخم آجری روی سر شما گذاشته مفهومش این است که خواستگار شما خودش را بساز بفروش معرفی می کند و پروژۀ ساختمانی اش را به شما نشان می دهد و احتمال دارد شما از ذوق این خواستگار، وزن تان به 70 کیلو برسد ولی اینکه گفتید آجر خاکستر شد و باد آن را برد کمی نگران کننده است چون طبق نظر تمامی خوابگزاران حوزۀ مسکن، تعبیرش آن است که آن شخص دروغ گفته و بساز بفروش نیست و احتمالاً نگهبان آن ساختمان بوده یا کارگرِ دیوارچینِ آجرکار است. اما با توجه به اینکه همای سعادت در کشور کم شده است پیشنهاد می کنیم جواب رد ندهید.

منتظر خواب های شما عزیزان هستیم فقط لطف کنید و به خاطر کمبود جا در صفحه، توضیحاتی که ربطی به خواب ندارد را مطرح نکنید تا خواب های بیشتری را بتوانیم تعبیر کنیم.

منبع: صما

آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: طنز شهری/ گاهنوشته های شهرساااااااازی - توسط Brightness - ۱۳۹۳-۸-۳۰، ۱۰:۴۲ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چارت درسی طراحی شهری 6zahra9 0 699 ۱۳۹۵-۷-۳، ۰۶:۰۱ عصر
آخرین ارسال: 6zahra9
  کاربرد مدل سازی اطلاعات ساختمان در فازاجرای پروژه های ساخت amirho 0 680 ۱۳۹۴-۱۱-۲۸، ۰۱:۵۷ عصر
آخرین ارسال: amirho
  فروش دامنه مخصوص سایت پروژه های شهرسازی hamid_shahrsaz 0 860 ۱۳۹۴-۴-۱۶، ۰۲:۲۸ عصر
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  طنز شهری/ کاریکاتور شهرساااااااازی Brightness 45 15,389 ۱۳۹۴-۱-۳۰، ۰۶:۴۵ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  دوستانی که ارشد قبول شدند و بچه های شهرسازی توجه: دانلود سخنرانی بسیار مهم دکتر خادم yaser seraj 1 2,018 ۱۳۹۳-۱۲-۳، ۱۰:۴۳ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  آرزوی موفقیت برای همه کنکوری های عزیز Brightness 3 2,186 ۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۰۶:۱۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  چرا استخدامی های شهرداری ها هر رشته ای لازم دارن بجز شهرسازی و برنامه ریزی و طراحی شه alireza 1 2,242 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۰۶:۳۸ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  روش هایی برای غیرفعال کردن پیامک های تبلیغاتی تلفن همراه atelieahjam 2 1,958 ۱۳۹۳-۸-۲۴، ۰۷:۱۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  آشنایی با مشخصات فنی سازه های پیچ و مهره ای vionaconex 0 1,472 ۱۳۹۳-۴-۳۰، ۰۸:۴۷ صبح
آخرین ارسال: vionaconex
  کانکس با سیستم سازه های فولادی سبک vionaconex 0 1,222 ۱۳۹۳-۴-۲۳، ۰۸:۴۵ صبح
آخرین ارسال: vionaconex

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان